3052 görüntülenme15 Mart 2019
ERDOĞAN:  'DEVLETİN BÜROKRATLARINA SUÇ İŞLETTİRİLİYOR' DEMİŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da muhalefetteyken aynı şikayetlerde bulunduğu görüntüler sosyal medyada dolaşmaya başladı. Görüntülerde, dönemin iktidarını devlet imkânlarını bazı siyasi partiler için kullandığına vurgu yapan Erdoğan'ın,“Bu çağda insanlar ülkemizde rehin alınıyor. Devletin imkânları belli bir siyasi parti amaçlı operasyonlar için kullanılıyor. Devletin bürokratlarına suç işlettiriliyor. Bu hukuksuz ve ahlaksız işleri yapanlar bu işlerin altında ezilecekler” dediği görülüyor.

ERDOĞAN 49 KEZ TOPLANTI VE MİTİNG YAPTI

Erdoğan, 15 Mart tarihine kadar sadece, yerel seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen aday tanıtım toplantısı, seçim manifestosu açıklaması ve mitingler için 49 ayrı noktaya ziyaret düzenledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yerel seçim çalışmaları için partisi AKP'nin mitinglerinde devlet imkânlarını kullanması sık sık muhalefet tarafından haksız rekabet gerekçesiyle eleştiriliyor.

Erdoğan'ın seçmenlere seslendiği noktalarda, devlet kurumlarındaki çalışanlar miting alanlarına taşınırken, belediyelerin toplu ulaşım araçları organizasyon boyunca ücretsiz taşımacılık hizmeti sağlıyorlar.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ