Genel
13 Haziran 2019 ( 14672 görüntülenme )

Erdoğan'dan 'YENİ PARTİ AÇIKLAMASI'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni parti kuracağı iddia edilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Bakan Ali Babacan’a tepki göstererek “Geçmişte de bu tür yollara başvurdular şimdi siyaset sahnesinden silindiler. Nereden nereye? ” dedi.

NEREDEN NEREYE?

Bir takım siyasi oluşum gayretlerine dikkat çeken Erdoğan, “Bu yapıdan bir şeyler koparacağını zannedenler geçmişte de bu tür yollara başvurdu” açıklamasında bulunarak “Nereden nereye? Kişilik, şahsiyet çok önemli bir şey” dedi. Erdoğan’ın yeni parti iddiaları ile ilgili yaptığı açıklaması şu şekilde:


'MÜSLÜMAN ŞEREFİNİ KORUMALI'

“Bakıyorsunuz birileri de farklı çalışma gayretine girmek üzere güya bu güçlü yapıyı zayıflatmanın gayreti içerisine giriyorlar. Bu yapıdan bir şeyler koparacağını zannedenler geçmişte de bu tür yollara başvurdular, hatta bazıları grup kurabilecek noktaya bile geldiler. Ama onlardan şu anda hiçbir şey kalmadı. Hepsi gitti, siyaset sahnesinden silindiler. Şu andaki ana muhalefetin başındaki zatın önünde eğilenler. Nereden nereye? Kişilik, şahsiyet çok önemli bir şey. Bir insan hele hele Müslüman, eşref-i mahluk olarak yaratılmışların en şereflisine layık olmalıdır, bunu korumalıdır.”

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ