Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 13826 görüntülenme )

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ÇOK İLGİNÇ AÇIKLAMA!..

ERDOĞAN: BU BİR SESSİZ DEVRİMDİR. ARTIK DEVRİMLERİ SİZ YAPACAKSINIZ"

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde gençlere seslenerek, "Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Bu devrimleri yapmak suretiyle de Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın, darbe demiyorum; devrim, reform diyorum. Birileri darbe heveslisidir. Bırakın, onlar onunla uğraşsınlar. Biz, reformlarla devrimlerle uğraşacağız. Bizim devrimimiz, Batılının söylediği gibi 'sessiz devrim'dir" dedi.

"DARBE DEMİYORUM; DEVRİM, REFORM DİYORUM"

Seçilme yaşının 18'e indirilmesini eleştirenlere yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: " Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Bu devrimleri yapmak suretiyle de Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın, darbe demiyorum; devrim, reform diyorum. Birileri darbe heveslisidir. Bırakın, onlar onunla uğraşsınlar. Biz, reformlarla devrimlerle uğraşacağız. 

"BU SESSİZ DEVRİMDİR"

"Bizim devrimimiz, Batılının söylediği gibi 'sessiz devrim'dir. Biz, bunu yaptık. Onlar dedi, biz demedik ve gerçekleştirdik. Bugün, burada bir araya geldiğimiz siz gençlere baktığımız ne kadar doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Rabb'im başı dik bir şekilde, bu kutlu bayrağı sizlere devretmeyi nasip etsin."

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan ABD'ye Tehdit Gibi Uyarı! AKP'NİN KAMUOYU ANKETİNDEN AKP'YE AĞIR ŞOK!.. Rus Pilot Kahraman İlan Edildi! Ve Suçlu Bulundu! Bakınız Kimlik Bilgilerini Servis Edenler Kimlermiş... Akşener'den ÇOK SERT TEPKİ! TÜRK ORDUSU'NA KİM KUMPAS KURDU Ankara Ulus'ta Büyük Yürüyüş... Burnunuz Kanıyor.. Ve Siz Başınızı Arkaya Yaslıyorsunuz... SAKIN HA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sürücüler Dikkat! O Uygulama Başlıyor!