Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Mayıs 2017 ( 13849 görüntülenme )

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ÇOK İLGİNÇ AÇIKLAMA!..

ERDOĞAN: BU BİR SESSİZ DEVRİMDİR. ARTIK DEVRİMLERİ SİZ YAPACAKSINIZ"

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde gençlere seslenerek, "Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Bu devrimleri yapmak suretiyle de Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın, darbe demiyorum; devrim, reform diyorum. Birileri darbe heveslisidir. Bırakın, onlar onunla uğraşsınlar. Biz, reformlarla devrimlerle uğraşacağız. Bizim devrimimiz, Batılının söylediği gibi 'sessiz devrim'dir" dedi.

"DARBE DEMİYORUM; DEVRİM, REFORM DİYORUM"

Seçilme yaşının 18'e indirilmesini eleştirenlere yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: " Artık reformları, devrimleri siz yapacaksınız. Bu devrimleri yapmak suretiyle de Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunu dünyaya siz göstereceksiniz. Bakın, darbe demiyorum; devrim, reform diyorum. Birileri darbe heveslisidir. Bırakın, onlar onunla uğraşsınlar. Biz, reformlarla devrimlerle uğraşacağız. 

"BU SESSİZ DEVRİMDİR"

"Bizim devrimimiz, Batılının söylediği gibi 'sessiz devrim'dir. Biz, bunu yaptık. Onlar dedi, biz demedik ve gerçekleştirdik. Bugün, burada bir araya geldiğimiz siz gençlere baktığımız ne kadar doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Rabb'im başı dik bir şekilde, bu kutlu bayrağı sizlere devretmeyi nasip etsin."

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yargıtay Başkanı'ndan Flaş MHP Kararı Açıklaması! ŞOK!.. Koşaner Paşa'dan Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu! DÜNYACA ÜNLÜ SAHİLİMİZDEN ŞOK GÖRÜNTÜLER... AB'nin Yüksek Temsilcisi'nden Alçak Tavır! MEB, Öğretmen Atama Kontenjanlarını Açıkladı Ünlü İşadamı Hayatını Kaybetti! BAHÇELİ'ye AĞIR SORU: NEDEN SESİN ÇIKMIYOR? İRAN'DAN ABD'YE TEHLİKELİ MESAJ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FuatAvni'nin Seçim Sandık Listelerini Açıklaması AKP'yi panikletti!