Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2377 görüntülenme )

Çukurca'da karadan ve havadan operasyon başlatıldı

Hakkari-Çukurca karayolunda karadan ve havada büyük bir operasyon başlatıldı.
 PKK tarafından döşenen tuzaklar nedeniyle 3 gündür kapalı olan Hakkari-Çukurca karayolunun 45. kilometresinde Şine köprüsündeki tuzakların imha edilmesi için havadan ve karadan büyük bir operasyon başlatıldı.

Kato Dağı uzantısında bulunan Şine köprüsü yakınlarında Jandarma Özel Harekat timleri tarafından 3 koldan operasyon başlatıldı. Çok sayıda özel harekat timinin katıldığı operasyon helikopterler desteğinde devam ediyor. Şine dağı üst kısımları, Kato dağı çevresi helikopterler tarafından bombalanarak ateş altına alındı.


Bazı askeri yetkililer ise Hakkari-Çukurca karayolundaki tuzakları imha etmek için hava destekli operasyon başlattıklarını doğrulayarak, şüpheli görünen bazı noktaları ise ateş altına alındığını ifade ettiler. Bölgedeki operasyon halen devam ediyor. 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

El Nusra'nın Komutanı Öldürüldü! MHP'de ilk adım atıldı Ekrem Dumanlı'nın serbest kalmasına itiraz edildi Hakan Fidan, MİT Müsteşarlığı'na tekrar atandı Ve Düğmeye Basıldı... AKP'li Başkana FETÖ Gözaltısı! Erdoğan’dan şok Özgecan eleştirisi Şok! PKK Döküldü! Bakınız Türkiye'den Ne İstiyormuş!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den Erdoğan'a Yanıt!