İran Devrim Muhafızları komutanı Kasım Süleymani'nin, ABD'nin gerçekleştirdiği bombalı saldırıda öldürülmesinin ardından, Cübbeli namıyla maruf Ahmet Ünlü, ‘Burada da kâfir ve zâlim olan Amerika eliyle, Hamaney nezdinde “yaşayan şehit” diye adlandırılan ama bizce gebermiş bir zındık sayılan Kâsım Süleymânî ve adamlarından intikâmını almıştır’ diyerek ABD’ye destek verdi.

İRAN DEVRİM MUHAFIZ KOMUTANINA SUİKAST

İran Devrim Muhafızları komutanı Kasım Süleymani, ABD tarafından Bağdat Havalimanı'na gerçekleştirilen saldırıyla öldürüldü. ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Tümgeneral Kasım Süleymani’nin Başkan Donald Trump’ın talimatı doğrultusunda öldürüldüğünü açıkladı.

CÜBBELİ AHMET'TEN BEDDUA: ‘GEBERMİŞ ZINDIK’

Süleymani'nin ABD tarafından öldürülmesinin ardından kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında bir açıklama yayınlayan Ünlü’nün paylaşımları şöyle;

‘BİZCE GEBERMİŞ BİR ZINDIK’

“ Burada da kâfir ve zâlim olan Amerika eliyle, Hamaney nezdinde “yaşayan şehit” diye adlandırılan ama bizce gebermiş bir zındık sayılan Kâsım Süleymânî ve adamlarından intikâmını almıştır. İşte böylece Allâh-u Te‘âlâ’nın bir kânunu dahî yerini bulmuştur ki; “Şüphesiz Allah bir zâlimden intikâmını diğer zâlimle alır”.

‘SURİYE SAVAŞINDA MİLYONLARCA MÜSLÜMANIN KATLİNE SEBEP OLDU

‘İran’a bağlı Haşdi Şabi (el-Haşdü’ş-Şa‘bî) milislerinin kurucusu ve yöneticisi, Suriye’deki savaşta milyonlarca Müslümanın katline sebep olan, çoluk-çocuk ve kadın demeden bütün Müslümanlara işkence eden, ırzlara tasallut eden... ..Kâsım Süleymânî ve Haşdi Şabi’nin üst düzey yedi büyük komutanının gebertilmesi bütün Müslümanları sürûra gark etmiştir. Allâh-u Te‘âlâ kabirlerini ateşle doldursun. Âmîn!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Günboyu/Twitter

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ