Sağlık
02 Aralık 2020 ( 8715 görüntülenme )

Çölaşan 'Kandırıldık'

Sözcü yazarı Emin Çölaşan, koronavirüs vaka ve ölüm sayılarında gerçeğin açıklanmadığını hatırlatarak başka bir ülkede böyle bir durumda Sağlık Bakanı'nın anında istifa edeceğini söyledi. Çölaşan ‘Bu ülkede AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olarak görev yapmakta olan Recep Bey'in bilgisi olmadan kuş bile uçamaz’ diterek Erdoğan’ın bu durumu bildiğini söyledi..

‘TABİPLER BİRLİĞİ OLMASAYDI ÖĞRENEMEZDİK’
Çölaşan, "Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan hasta sayıları ve özellikle de ölüm rakamları hep yalandı. Devreye ne zaman ki Türk Tabipleri Birliği girdi, hastanelerde görevli bazı doktorlar konuşmaya başladı, işte o zaman gerçeklerle yüz yüze geldik" ifadelerini kullandı.

‘RECEP BEY'İN BİLGİSİ OLMADAN KUŞ BİLE UÇAMAZ, KANDIRILDIK’

Çölaşan, "Normal bir ülke yönetimi olsaydı, böylesine yalan yanlış bilgilerle toplumu uyutmaya kalkışan bir Sağlık Bakanı, durum ortaya çıktığı anda istifasını verir, çekip giderdi. Bu ülkede AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olarak görev yapmakta olan Recep Bey'in bilgisi olmadan kuş bile uçamaz. O halde soralım: Açıklanan ve gerçek olmayan o rakamların neyin nesi olduğunu Recep Bey acaba bilmiyor muydu? Hiç kuşkunuz olmasın, biliyordu. Böylece kandırılmış olduk" diye yazdı.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ