Yeniçağ Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Çelik, gazetemiz yazarı Orhan Uğuroğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ yapılan hain saldırıya çok sert bir mesajla yanıt verdi.

‘SALDIRGANLAR MHP’DEN GELİYORUZ DEMİŞLER

Yeniçağ Gazetesi Yazarı ve Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, bugün Ankara’da evinin önünde üç kişilik grubun uğradığı alçak saldırı sonucu kolundan yaralandı. Bugün öğlen saatlerinde ayrıca Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Selçuk Özdağ, Cuma namazına gitmek için çıktığı evinin önünde saldırıya uğradı. Uğuroğlu ifadesinde saldırganların, "MHP'den geliyoruz. MHP'yi eleştirme. Ülkücüler bunun hesabını sorar" dediğini söyledi.

TEPKİ VAR
Yeniçağ Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Çelik, Uğuroğlu ve Özdağ’a gerçekleştirilen hain saldırının ardından sert bir mesaj yayınladı.Çelik, mesajında şu ifadeleri kullandı:

‘İTLER SOKAĞA SALINMIŞ’

“Gazetemiz Yeniçağ'ın Ankara Temsilcisi usta gazeteci Sn. Orhan Uğuroğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Selçuk Özdağ'a saldırmışlar. Söyleyecek sözü olmayanlar Yine itleri sokağa salmışlar! “

İŞ ANLAŞILDI 'KORKU BÜYÜK'
Öte yanda Saldırıya uğrayan Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, saldırıya ilişkin konuştu.

‘KORKUYORLAR’
Uğuroğlu, "Korkumuz yok, onlar bizden korkuyor! Bizim en büyük silahımız gazeteciliğimiz ve özgür Yeniçağ gazetesi, web sayfası, televizyonu. Biz kimseden çekinmeden korkmadan, kimseye kin nefret duymadan herkesin siyasi hatalarını söylemeye devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ