3953 görüntülenme21 Mayıs 2019
Ekrem İmamoğlu, Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sorularını yanıtladı.

CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programı için açıklama yapan İmamoğlu, "Tekrarını yayınlasan ne olur, yayınlamasan ne olur. YouTube kanalımız var, Twitter hesabımız var. Zaten milyonlarca izleniyor. Buna ne denir, acizlik" diye konuştu. CNN Türk, programın tekrar yayınlanmaması kararı almıştı.İmamolu, Binali Yıldırım'ın AKP'li olanlara "Büyükşehir pusulası verilmedi" iddiasıyla ilgili soruyu ise şu ifadelerle yanıtladı:

‘MASUM İNBSANLARIMIZI KANDIRIYORLAR’

“Aslında bunların skeçleri yazılır ve oynanır. Rakamlar onu söylemiyor. Büyükşehirde ilçelere oranla daha çok oy kullanılmış. Pozitif bilimle uğraşıyorsunuz siz. Masum insanları kandırıyorlar. Çaldılar diyorlar. Kim çaldı. İzah edin. İmamoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

TARFSIZ BÖLGEDE REKLEM ARASINDA POGRAMA SON

Ekrem İmamoğlu, dün Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında İBB'deki israfı anlatmak istemiş, verilen reklam arasının ardından programa son verilmişti. İmamoğlu yaşananlarla ilgili "Benim gözümde gazeteci çok saygın bir yerde. Bana sorulan ters sorular beni rencide etmez. Ama şu tarafı üzer. Eğer bir savunma makanizması geliştiriyorsanız o zaman bir dakika derim. Benim dün akşam üzüldüğüm konu buydu. Sayın Hakan'ın bu tarafından şikayetçi değilim. Esas değinmemiz gereken konulara değinemedik." dedi.

AYERİ: AHMET HAKAN TATİLE ÇIKMALI'

Yeniçağ yazarı Burhann Ayeri,  "Ahmet Hakan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu yerine başkası olsa, şaşırabilirdi. Başkan bereket kurguyu çabuk sezdi. Coşkun'a çok güzel iki soru yöneltti:
* Ters köşelerle, çapraz sorularla ne yapmak istiyorsun?
* Neyi aradığını, anlamaya çalışıyorum.Böylesine ithamlar karşısında kalan insan hiç vakit geçirmeden tatile çıkmalı. Kaldı ki zatı muhterem, tatillere bayılır. Bence tam zamanı. Ancak gideceği yeri iyi seçmeli. Mutlaka insanlardan uzak olmalı. Mesela eskisi gibi Aydın Doğan'ın teknesi olabilir... " diyerek tepkisini gösterdi.

Kaynak: Cumhuiyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ