Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2353 görüntülenme )

Cizre'de Yine Ortaya Çıktılar!

Aralarında yabancılar da vardı...
 Mardin’in Nusaybin ilçesi Girmeli Mahallesi’ne çevre illerden gelerek Cizre’ye yürümek isteyen ve aralarında çok sayıda yabancı uyruklu kişilerin de bulunduğu gruba, polis müdahale etti.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden sokağa çıkma yasağını ve devam eden operasyonları protesto etmek için çevre il ve ilçelerinde geçtiğimiz günlerde Nusaybin ilçesi Girmeli Mahallesi’ne gelen ve aralarında yabancı uyruklu şahısların da bulunduğu grup, Cizre’ye yürümek istedi.Güvenlik güçleri grubun yürüyüşüne izin vermeyerek, dağılmalarını istedi. Ancak buna rağmen grup yürüyüşte ısrar edince güvenlik güçleri biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Müdahale ardından grupta bulunan bazı şahıslar da gözaltına alındı.

Kaynak: İHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehitlerin kimlikleri belli oldu! SGK BORCU OLANLAR DİKKAT! Cenevre Görüşmelerinde Şok Gelişme! KODAK'tan Gizemli Telefon... Türkiye'deki medya bu savaşı görmüyor GENELKURMAY'DAN AÇIKLAMA: IŞİD'E AĞIR DARBE! FLAŞ!.. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'a 10 KRİTİK SORU! Gençlerimiz; Hazır mısınız?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AĞIR KAZA!.. ÖĞRENCİ SERVİSİ ŞARAMPOLE DÜŞTÜ!..