Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2360 görüntülenme )

Cizre'de Yine Ortaya Çıktılar!

Aralarında yabancılar da vardı...
 Mardin’in Nusaybin ilçesi Girmeli Mahallesi’ne çevre illerden gelerek Cizre’ye yürümek isteyen ve aralarında çok sayıda yabancı uyruklu kişilerin de bulunduğu gruba, polis müdahale etti.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden sokağa çıkma yasağını ve devam eden operasyonları protesto etmek için çevre il ve ilçelerinde geçtiğimiz günlerde Nusaybin ilçesi Girmeli Mahallesi’ne gelen ve aralarında yabancı uyruklu şahısların da bulunduğu grup, Cizre’ye yürümek istedi.Güvenlik güçleri grubun yürüyüşüne izin vermeyerek, dağılmalarını istedi. Ancak buna rağmen grup yürüyüşte ısrar edince güvenlik güçleri biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Müdahale ardından grupta bulunan bazı şahıslar da gözaltına alındı.

Kaynak: İHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vay be!.. METİNER ÇOK AĞIR DÖKÜLDÜ... Lahmacun Severlere Müjde! YENİ YILDA MEHMETÇİK BAKIN NE YAPIYOR... TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI'ndan ADALET MİTİNGİ AÇIKLAMASI!.. Bayraktar’ın binası kaçak çıktı ANKARA'da PATLAMA!.. AKP'Lİ BAŞKAN'IN İSTİFASINDA ŞOK İDDİA! BAHÇELİ'DEN GECE YARISI GARİP TWEETLER!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kongar : Seçmenin Can Korkusu!