Giresun Atatürk Meydanını dolduran binlerce kişiye seslenen Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, yoğun sevgi gösterisi ile karşılandı.

Konuşma yapacağı alana gelmesiyle birlikte binlerce kişi, “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” tezahüratları attılar. Sahneye çıkmadan önce özellikle kadınlar ve gençler Akşener’e sevgi gösterisinde bulundu.

Vatandaşların "Güneş gibi doğdun ülkemize umut oldun hepimize" şeklinde döviz açması dikkat çekti.Akşener, mitingi öncesi Giresun Eynesil’de şehit evine taziye ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz hafta Irak'ın kuzeyinde şehit olan Uzman Çavuş Hakan Ergin’in babası ve annesi ile görüşen Akşener, şehidin ailesine başsağlığı diledi.

Akşener, ziyaretin ardından vatandaşlara hitap etti. Meral Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"GİRESUNLULARA ATTIĞIN TOKADIN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN"

“Ben Cumhurbaşkanı seçildiğimde devlet fındık için 15 Lira fiyat açıklayacak. Erdoğan, Macron’a, Berlusconi’ye yaptığın kıyakları; Giresunlulara attığın tokadın hesabını ödeyeceksin. Fındığa para bulamayanlar ne yaptı? 16 yılda 2,5 trilyon Dolar bu devletin kasasına girdi. Nasıl oluyor da gençler işsiz? Nasıl oluyor da ülkece en büyük problemimiz genç işsizliği?”


Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ