Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Nisan 2017 ( 4776 görüntülenme )

CHP'den Sine-i Millet Açıklaması!

CHP'li Levent Gök, MYK'da sine-i millete dönme kararının benimsenmediğini belirterek CHP'nin Meclis'te kalacağını ifade etti.


CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin sözlerinin ardından TBMM'de basın toplantısı yapan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP'ye toplumun değişik kesimlerinden böyle bir öneri geldiğini söyledi. 

Ancak Gök, sine-i millete gidip gitmeyeceklerini şöyle anlattı: "Toplumun büyük kesiminde çok büyük öfke görülmektedir. Toplumun değişik kesimlerinden CHP’ye böyle bir öneri de gelmiştir. CHP toplumun değişik kesimleriyle istişarelerin sürdürmektedir. Fakat MYK’da yapılan değerlendirmelerde böyle bir kararın uygun olmayacağı kararına varılmıştır. CHP elindeki bütün meşru imkanları kullanarak Gazi Meclisi sonuna kadar koruma kararı içerisindedir. 

CHP MECLİS'TEN ÇEKİLECEK Mİ? SORUSU GÜNDEME GELMİŞTİ
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, öğlen yaptığı açıklamada "İlan edilen bu referandumun sonucunu tanımıyoruz'' demişti.Böke'nin ''Bunun için demokratik tüm haklarımızı kullanacağımızdan şüphemiz olmasın. Her türlü deyince Meclis'ten çekilmekten de çalışmaya devam etmek de buna girer'' ifadeleri CHP Meclis'ten çekilecek mi? sorusunu gündeme taşımıştı.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan Ağır Silah Sevkiyatı Başladı! Teröristler Mağarada Köşeye Sıkıştı! Osmanlı İsrail ile ittifak kurmamıştı... Dünya Markası Manisa'da Fabrika Açıyor! 64. Hükümet Programı Açıklandı ATO'ya KAYYUM! CHP'DEN AKP'YE TOKAT GİBİ BİLDİRİ!.. FLAŞ!.. ANKARA'DA ÜLKÜCÜ HAREKET AYAĞA KALKTI!:.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAKAN IŞIK'tan ABD'ye KRİTİK MESAJ!