Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Nisan 2017 ( 4812 görüntülenme )

CHP'den Sine-i Millet Açıklaması!

CHP'li Levent Gök, MYK'da sine-i millete dönme kararının benimsenmediğini belirterek CHP'nin Meclis'te kalacağını ifade etti.


CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin sözlerinin ardından TBMM'de basın toplantısı yapan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP'ye toplumun değişik kesimlerinden böyle bir öneri geldiğini söyledi. 

Ancak Gök, sine-i millete gidip gitmeyeceklerini şöyle anlattı: "Toplumun büyük kesiminde çok büyük öfke görülmektedir. Toplumun değişik kesimlerinden CHP’ye böyle bir öneri de gelmiştir. CHP toplumun değişik kesimleriyle istişarelerin sürdürmektedir. Fakat MYK’da yapılan değerlendirmelerde böyle bir kararın uygun olmayacağı kararına varılmıştır. CHP elindeki bütün meşru imkanları kullanarak Gazi Meclisi sonuna kadar koruma kararı içerisindedir. 

CHP MECLİS'TEN ÇEKİLECEK Mİ? SORUSU GÜNDEME GELMİŞTİ
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, öğlen yaptığı açıklamada "İlan edilen bu referandumun sonucunu tanımıyoruz'' demişti.Böke'nin ''Bunun için demokratik tüm haklarımızı kullanacağımızdan şüphemiz olmasın. Her türlü deyince Meclis'ten çekilmekten de çalışmaya devam etmek de buna girer'' ifadeleri CHP Meclis'ten çekilecek mi? sorusunu gündeme taşımıştı.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP Gümbür Gümbür Geliyor! Duydunuz mu ey Millet!.. İmralı'dan BAŞKANLIK MESAJI! Musul Operasyonunda Flaş Gelişme! HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken'den PKK'ya Çıt Yok! İNEGÖL'DE JANDARMAYA BÜYÜK SÜRPRİZ! ŞOK İDDİA!.. ABD SURİYE ORDUSUNU BİR DAHA VURDU!.. SGK Borç Yapılandırmaya Gidecekler Dikkat! İŞTE SON TARİH! Okmeydanı'nda Terör Operasyonu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Facebook'ta Büyük Değişim!