Genel
17 Ağustos 2017 ( 1707 görüntülenme )

CHP'DEN AKP'YE NOTA!.. ANKARA DUMAN!..

ÖZEL: AKP'YE NOTA VERİYORUZ

ÖZEL: KUMPASÇILARIN BAŞI SİZSİNİZ

ÖZEL: BİR GÜN TIPIŞ TIPIŞ GİDECEKSİNİZ

ÖZEL: TEHDİTLERE ŞANTAJLARA BOYUN EĞMEYECEĞİZ

AK Parti ile CHP arasındaki MİT TIR'ları polemiği devam ediyor. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın açıklamalarına bir yanıt da CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den geldi. 

Tehdit ve şantajlara boyun eğmeyeceklerini belirten Özel, Ünal'ı televizyonda 'düello'ya davet etti.

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen Özel'in açıklamaları şöyle:

‘ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE NOTA VERİYORUZ’


"Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşları adına Adalet ve Kalkınma Partisi'ne nota veriyoruz. Ayıptır, insanların aklıyla zihniyle alay etmemelidir. Bir devleti aile tarafından yönetilen devlete dönüştürdüler."


‘HODRİ MEYDAN, GEL OTURUP KONUŞALIM’


"Mahir Ünal, istersen şöyle bir şey yapalım. Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkmıyor. Eskiden Temel Reis vardı, şimdi korkak reis var. Biz çocukluğumuzda Temel Reis ile büyüdük. Ispanak yiyordu, gücünü gösteriyordu, hiçbir şeyden korkmuyordu. Şimdi çocuklar korkak reis ile büyüyorlar. Ana muhalefet lideri çağırıyor, hepimiz davet ediyoruz, 100 dakika sen konuş, 10 dakika biz konuşalım diyoruz. Sizin Genel Başkan korkuyor. "

" ORADA MAMA YOK, SİLAH VAR"

Mahir Ünal eğer Genel Başkan’ında olmayan cesaret varsa hodri meydan, gel oturup konuşalım. Soracağımı bildiğin için karşıma çıkmazsın, sizin başbakan yardımcınız ‘O TIR’larda vallahi de billahi de insani yardım yoktu, vallahi de billahi de Türkmenlere gitmiyordu’ demişti. O bilgiler gerçek. Değilse aynı suçu işliyorum, kendimi ihbar ediyorum, o bilgilerin gerçek olduğunu herkes biliyor, zaten sıkıntı orada. Orada mama olmadığını, silah olduğunu, Türkmen’e gitmediğini, cihatçı örgütlere gittiğini hepimiz biliyoruz."

‘KASET KUMPASINI KURAN DA BELLİ, TAŞERON DA BELLİ’

"Ey Mahir Ünal bir kumpas deyince aklına kaset geliyorsa, ben bir tane gözlüklerini takıp kaset izleyen genel başkan biliyorum, onun da görüntüsü var, o da senin genel başkanın kardeşim. Kaset kumpasını kuran da belli, taşeron da belli, siz o taşeronun üst iş verenisiniz."

‘SİZ KUMPASÇILARIN BAŞISINIZ’

"Siz kumpasçıların başısınız. O günlerde bu işleri yapmak için kullandığınız maşanızı, taşeronunuzu şimdi suçlayarak bu suçlardan arınamazsınız."


‘TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞMEYECEĞİZ"

Tehdide, şantaja boyun eğersek namussuzuz. CHP sizin şantajınıza sizin tehdidinize boyun eğseydi ne Türkiye Cumhuriyeti'ni ne de CHP’yi kuramazdı. Senin kurucu genel başkanının benim son genel başkanıma yaptığın tehdit ve şantaj sökmez. Vahdettin’e ne cevap verdiysek nasıl yolumuza devam ettiysek nasıl bu ülkeyi kurtarıp bu Cumhuriyeti kurduysak aynı yolda devam ederiz.

Hiçbir şantajınız hiçbir tehdidiniz hiçbirimize sökmez, vız gelir tırıs gidersiniz. Bir Pazar günü sandıklar açıldığında tıpış tıpış gideceksiniz.”
Özgür Özel
Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ