Reklamlar
Anasayfa » Haber
12 Nisan 2017 ( 6608 görüntülenme )

Fabrikada PATLAMA!

İstanbul'a 50 kilometre mesafede bulunan Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde kimyasal sızıntı alarmı verildi. 


Bir tekstil fabrikasında meydana gelen kimyasal reaksiyon sonucu, sanayi bölgesindeki patlama sonrası dumandan etkilenen 11 işçi hemen çevre hastanelere kaldırıldı. Birçok işçi de fabrikalardan geri gönderilirdi. Bölgeye gelen AFAD ve itfaiye ekiplerinin olaya müdahalesi sürerken polis çevredeki tüm yolları kapattı.

Tekstil üretimi yapan bir firmada meydana gelen patlama sonrası havaya yayılan gaz nedeniyle Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde kırmızı alarm vermesine sebep oldu.

AFAD ekiplerinin müdahale ettiği olayda itfaiye ekipleri emniyet görevlileri fabrikanın bulunduğu sokağı çember altına alırken organize bölge müdürlüğünde işe giden bir çok fabrika işçilerini tahliye ederek evlerine geri gönderdi.

BEBEĞİNİZİ EMZİRMEYİN!
Gaz sızıntısının ardından pek çok firma çalışanlarını eve gönderdi. Bebekli çalışanlara yönelik “durum netleşene kadar bebeğinizi emzirmeyin” denildi.

YETKİLİLER OLAY YERİNDE
Dumandan ve gazdan etkilenen on kişi Çerkezköy devlet hastanesine sevk edildi. Burada, 112 çalışanları da gaz maskeleriyle ve özel kıyafetlerle gazdan etkilenenlere müdahale ediyor. Çerkezköy kaymakamı Atilla Selami Abban Çerkezköy belediye başkanı Vahap Akay ve ilçe Emniyet Müdürü Murat Ogan patlamanın meydana geldiği bölgeye giderek yetkililerden bilgi alıp çalışmaları yakından izlediler.

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Örgütten Kaçan PKK'lı Çocuktan Kan Donduran İtiraflar Türkiye'ye Eşi Benzeri Görülmedik Saldırı! 7 ilde FETÖ Operasyonu! Rusya Krizi Sebze Meyveyi Ucuzlattı ŞOK!.. RUS SBERBANK'A SİBER SALDIRI!.. Dikkat!..Meteoroloji UYARIYOR! Büyük Trajedi... "BEN FETÖCÜ DEĞİLİM" DEDİ VE AKP'Lİ BAŞKANI VURDU Başbakan Yıldırım CIA Başkanı ile Görüştü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SULTANGAZİ'de BÜYÜK GÖZALTI!..