MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın Yeniçağ'ı hedef alması tepkilere neden olurken benzeri bir hamlede MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi.

Yalçın'ın açıklamalarına çok sert tepki gösteren Yeniçağ gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, "Sen ve senin gibiler kabul etmese bile YENİÇAĞ, Türk milliyetçilerinin sesi, milli direnişin kalesidir" ifadelerini kullandı.Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Ahmet Çelik'in açıklamaları şu şekilde:

‘AYARI BOZUK DİLİNE SAHİP OL’


"Semih efendi; MHP'yi kurucusu, banisi Alparslan Türkeş'in Türk milliyetçiliği fikrinden ve kurumsal kimliğinden uzaklaştırıp Türk milliyetçiliğine hasım olan İslam istismarcılarının emrine sokmuş olmaktan utanacağınıza, hangi cüretle O'nun ideallerini yaşatarak Türk milliyetçilerinin sesi olan YENİÇAĞ'a dil uzatmaya kalkıyorsun?Ayarı bozuk diline sahip ol! Önce şunu bil; biz Bozkurtuz.. Hırlamak, havlamak, diş göstermek, ısırmak senin ihtisas alanına giriyor.”

‘ANDIMIZIN KALDIRILMASINA NEDEN SESİNİZ ÇIKMADI’“Şunu da kafana sok: Sen ve senin gibiler kabul etmese bile YENİÇAĞ, Türk milliyetçilerinin sesi, milli direnişin kalesidir. Yayın politikası ve yazarlarının dünya görüşü ortadadır.2002'den beri MHP'yi yöneten zihniyete karşı çıktık ve zaman bizi haklı çıkardı: MHP'yi iktidar ve Türkiye'yi yönetme iddiası olmayan bir parti haline getiren siz... AKP'ye iktidar yolunu açan siz... Abdullah Gül'e Cumhurbaşkanlığı yolunu açan siz...TC'nin, Andımızın kaldırılmasına ses çıkarmayan siz... Tayyip Erdoğan'a tek adamlık yolunu açan siz...”

‘ELİ KANLI KATİLİ TRT’DE SEYRETTİNİZ’

“ İmralı canisinin avukatlarıyla görüşmesi tartışılırken “Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün” deyip yolu açan Doktor Devlet Bahçeli sizin genel başkanınız...Öcalan'ın mektubunu "HDP’nin istismarına müdahale etmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır" diye yorumlayan da bilge lideriniz Doktor Devlet Bahçeli...İttifak ortağınızın oy hırsıyla şehitlerimizin eli kanlı katillerinden Osman Öcalan'ı devlet televizyonuna çıkarmasına da boyun eğip seyreden siz...”

‘TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ TARİHİNDE KARA LEKE, İHANET EDENLER…’

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ