6244 görüntülenme02 Temmuz 2018
AKP'Lİ BAŞKAN'A SKANDAL KARŞILAMA!

İki aydan bu yana hastalığı nedeniyle İstanbul'da tedavi gören Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, tedavi sonrası geldiği Ceylanpınar'da onlarca kişi tarafından AK-47'lerle havaya ateş ederek karşılandı. Sosyal medyada paylaşılan videoyu gören yurttaşlar duruma tepki gösterdi.

"REİS BABA'

Alanda Ceylanpınarlı binlerce vatandaş ile buluşan Mehmet Atilla, yapılan karşılamadan dolayı duygulandığını ve memleketi Ceylanpınar'ı özlediğini ifade etti.
Yapılan karşılamadan sonra kurbanlar kesildi, halaylar çekildi. Daha sonra yüzlerce araçla Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın evine kadar konvoy yapıldı.
Konvoyda ise vatandaşlar "Reis Baba" sloganları attı."

"BAZI VATAN HAİNLERİ..."

Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla, "Şükürler olsun bugünlere, ben bugün size kavuştum ya gerisi önemli değil. Ben Ceylanpınarlıların duası ile ayaktayım. Ben bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Allah sizden razı olsun. Ben de bu canımı size feda ettim. Bu seçimde bazı vatan hainlerine karşı Başkanımız ve kardeşim Menderes Atilla'yı yalnız bırakmadığınız için sizlerden Allah razı olsun. Kahramanca ilçenize sahip çıktınız" diye konuştu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ve Mehmet Atilla eve geçerek, "geçmiş olsun" dileklerini kabul etti.

KARDEŞİ İŞÇİLERİ TEHDİT ETMİŞTİ

Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesinin AKP’li belediye başkanı Menderes Atilla, partisinin bir seçim toplantısında yaptığı konuşmasında, kadrolu işçilerini tehdit ederek “Eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur.” ifadelerini kullanmıştı.

kaynak:cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ