272 görüntülenme13 Mart 2019
CHP ve İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği adayı Ekrem İmamoğlu sandık güveliği ile ilgili soruyu yanıtlarken Cnn Türk yayını kesti. CNN Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘5.Uluslarası İyilik Ödülleri’ programına bağlandı.

Ekrem İmamoğlu bu akşam Cnn Türk’te “Buket Aydın ile 40” programına konuk oldu. İmamoğlu, yerel seçimlere ve İstanbul’a dair çeşitli açıklamalar yaptı. İmamoğlu, sandık güvenliğiyle ilgili soruyu yanıtlarken Cnn Türk AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Saray’ında ‘5.Uluslarası İyilik Ödülleri’ törenine canlı bağlanarak İmamoğlu’nun konuk olduğu programın yayınını kesti.

Yayın kesilmeden önce İmamoğlu şu açıklamaları yapmıştı;

“BEYLİKDÜZÜ HALKI DA PARTİMİZİN KARNESİ DE BÖYLE GÖSTERDİĞİ İÇİN BİZİ ADAY YAPTILAR”

“Başarılıyım. 5 yıldır belediye başkanıyım. Elbette ki Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir hafızası var. Ölçüyor, bakıyor, belediye tecrübesi isteniyor. Aslında yerelde insanların belediye başkanlığında aradığı şeyler başka. Gerçekten onun başka bir ilişki diyalog becerisi var. Yereldeki yönetici olmanın farklılığı var. Tahmin ediyorum bunları biz de daha üst seviyede buldular.

Zaten bu seçimde gerçekten Cumhuriyet Halk Partisi örnek bir davranışta bulundu. Büyük illerin çoğunda belediyecilikten gelme kişileri aday gösterdi. Bence çok değerli bir adım bu. Yerel de çok değerli bir adım bu. Örnek bir iş. O anlamda yani baştaki kelimeye döneyim, başarılı olduğumu düşünüyorum. Benim düşünmem önemli değil tabii toplum da Beylikdüzü halkı da partimizin karnesi de böyle gösterdiği için bizi aday yaptılar diye düşünüyorum.” diyerek belediyeceilik hizmetlerinde iyi bir karnesi olduğunu açıkladı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ