Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2366 görüntülenme )

Büyük Şov: Taner Yıldız- Selahattin Demirtaş

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Selahattin Demirtaş'ın sözlerine cevap verdi.
  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Taner Yıldız’ın “şehit olmak istiyorum” sözleri üzerine,  “Şehit olmak isteyen Dağlıca’da bir gece nöbet tutsun” demişti.  Yıldız da Demirtaş’ın sözlerine “Ben tabii ki askerimiz, polisimiz gibi hizmet için Dağlıca’da bulunurum, o da isterse terörist eteğiyle Kandil’e çıkabilir” diyerek cevap verdi.

Yıldız, “Bana şehit olmak ister misin diye sordular. Bütün iddialardan uzak, hangi Müslüman şehit olmak istemiyorum diyebilir. Ama kendisi istemiyordur, o ayrı. Ayrıca şehitliğe de kurban olsun. Ama şehitlik onun ağzına alabileceği bir kelime değildir. Ben tabii ki askerimiz, polisimiz gibi hizmet için Dağlıca’da bulunurum, o da isterse terörist eteğiyle Kandil’e çıkabilir” dedi.


Kaynak : Sözcü


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ermenistan mevzileri vuruldu! ŞOK!.. ÜMİT ÖZDAĞ'DAN DEHŞET İDDİA RUS KOMUTAN AÇIKLADI!.. SİLAH SİLAH ÜSTÜNE... ADİL ÖKSÜZ İDDİASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI!.. BAKANLIKTAN AÇIKLAMA!.. HDP Heyeti, İdil'e Geri Döndü Duygusal Mesajı Paylaşan Askerimiz de Şehit Oldu! BU CEMAAT’İN ARKASINDA KİM VAR ŞOK!.. ABD Askerleri SINIRA DAYANDI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan Gecikince Ezan da Gecikti