Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2360 görüntülenme )

Büyük Şov: Taner Yıldız- Selahattin Demirtaş

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Selahattin Demirtaş'ın sözlerine cevap verdi.
  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Taner Yıldız’ın “şehit olmak istiyorum” sözleri üzerine,  “Şehit olmak isteyen Dağlıca’da bir gece nöbet tutsun” demişti.  Yıldız da Demirtaş’ın sözlerine “Ben tabii ki askerimiz, polisimiz gibi hizmet için Dağlıca’da bulunurum, o da isterse terörist eteğiyle Kandil’e çıkabilir” diyerek cevap verdi.

Yıldız, “Bana şehit olmak ister misin diye sordular. Bütün iddialardan uzak, hangi Müslüman şehit olmak istemiyorum diyebilir. Ama kendisi istemiyordur, o ayrı. Ayrıca şehitliğe de kurban olsun. Ama şehitlik onun ağzına alabileceği bir kelime değildir. Ben tabii ki askerimiz, polisimiz gibi hizmet için Dağlıca’da bulunurum, o da isterse terörist eteğiyle Kandil’e çıkabilir” dedi.


Kaynak : Sözcü


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KIDEM TAZMİNATI İÇİN ÜÇ ŞART!.. ŞOK!.. DEVLET ARAZİLERİ DE KARARNAME İLE FONA DEVREDİLDİ! FLAŞ!.. YARBAY KONUŞTU... DARBE DAVASI FENA KARIŞTI... Canlı Bomba Bakın Nasıl Türkiye'den Geçmiş! ŞOK!.. İstanbul’un Göbeğinde Uzun Namlulu Başkan! MALİYE BAKANLIĞI'ndan ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI! Cizre de Durum Karışık Suudiler Şimdi Oraya Geliyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. Koşaner Paşa'dan Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu!