Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2368 görüntülenme )

Bu haberde bir yanlışlık var!

şehitlerimizin katillerine vatan topraklarında örgüt töreni ve örgüt mezarlığı...
  VAN'ın Çatak İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı'na yapılan saldırıda güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada öldürülen 2 PKK'lıdan 'Yılmaz Mamxuri' kod adlı Cemal Özlü, Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde toprağa verildi.

Cuma günü Van'ın Çatak İlçesi'nde güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada ölü olarak ele geçirilen 2 PKK'lıdan biri olan Cemal Özlü, Beytüşşebap İlçesi yakınlarındaki Kato Dağı'nda bulunan PKK Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Şehit Kurtar Feraşin Şehitliği'nde düzenlenen cenaze törenine, PKK'lı Özlü'nün yakınları ve Mezopotamya Yakınlarını Kaybeden Ailelerle Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği (MEYA-DER) yöneticileri katıldı. Dini vecibeleri yerine getirildikten sonra yeşil, kırmızı ve sarı renkli sözde örgüt bayrağına sarılı tabutta bulunan Özlü'nın cenazesi toprağa verildi.

MEYA-DER temsilcisi Ali Akdağ'dan sonra Cemal Özlü'nün ailesi adına Nihai Özlü yaptığı konuşmada, " Bu ne ilktir, ne de son olacak" derken, hükümet ve IŞİD'i Kürtleri soykırımdan geçirme çabasına girmekle suçladı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için ne düşüyorsunuz? FLAŞ! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsünü Allah Söyletti... Yoksa Nasıl Anlayacaktık! İsrail'e Şok! Şifrelerini Kırmışlar! Tekin'den FETÖ'yü Bitirecek FLAŞ İddia! Çanakkale'de DEPREM!.. Çin'den Türkiye'ye Dikkat Çekici Çağrı! Turan Ordusu Sansasyonel Eylemler Yapmaya Hazırlanıyor PKK'lı Teröristler Askeri Araca Saldırdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
O BANKA DA SATILIYOR!..