Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2396 görüntülenme )

Bu haberde bir yanlışlık var!

şehitlerimizin katillerine vatan topraklarında örgüt töreni ve örgüt mezarlığı...
  VAN'ın Çatak İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı'na yapılan saldırıda güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada öldürülen 2 PKK'lıdan 'Yılmaz Mamxuri' kod adlı Cemal Özlü, Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde toprağa verildi.

Cuma günü Van'ın Çatak İlçesi'nde güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada ölü olarak ele geçirilen 2 PKK'lıdan biri olan Cemal Özlü, Beytüşşebap İlçesi yakınlarındaki Kato Dağı'nda bulunan PKK Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Şehit Kurtar Feraşin Şehitliği'nde düzenlenen cenaze törenine, PKK'lı Özlü'nün yakınları ve Mezopotamya Yakınlarını Kaybeden Ailelerle Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği (MEYA-DER) yöneticileri katıldı. Dini vecibeleri yerine getirildikten sonra yeşil, kırmızı ve sarı renkli sözde örgüt bayrağına sarılı tabutta bulunan Özlü'nın cenazesi toprağa verildi.

MEYA-DER temsilcisi Ali Akdağ'dan sonra Cemal Özlü'nün ailesi adına Nihai Özlü yaptığı konuşmada, " Bu ne ilktir, ne de son olacak" derken, hükümet ve IŞİD'i Kürtleri soykırımdan geçirme çabasına girmekle suçladı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ! Tarihi Kurultay'a Son Adım... BM'den TÜRKİYE'YE KRİTİK UYARI!.. SURİYE'de KRİTİK GELİŞME! PKK'dan Alçak Provokasyon! ŞOK!.. SIĞINMACILARA TÜRK KİMLİĞİ! Öcalan Durumdan Rahatsız ! ŞOK! Fuat Avni O İsimleri Açıkladı!.. Mideniz Ağrıyorsa Eğer, Bir Bakınız...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞTE 4 ESKİ BAKAN İÇİN HAZIRLANAN RAPOR !