Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2400 görüntülenme )

Bu haberde bir yanlışlık var!

şehitlerimizin katillerine vatan topraklarında örgüt töreni ve örgüt mezarlığı...
  VAN'ın Çatak İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı'na yapılan saldırıda güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada öldürülen 2 PKK'lıdan 'Yılmaz Mamxuri' kod adlı Cemal Özlü, Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde toprağa verildi.

Cuma günü Van'ın Çatak İlçesi'nde güvenlik güçleri ile girdikleri çatışmada ölü olarak ele geçirilen 2 PKK'lıdan biri olan Cemal Özlü, Beytüşşebap İlçesi yakınlarındaki Kato Dağı'nda bulunan PKK Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Şehit Kurtar Feraşin Şehitliği'nde düzenlenen cenaze törenine, PKK'lı Özlü'nün yakınları ve Mezopotamya Yakınlarını Kaybeden Ailelerle Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği (MEYA-DER) yöneticileri katıldı. Dini vecibeleri yerine getirildikten sonra yeşil, kırmızı ve sarı renkli sözde örgüt bayrağına sarılı tabutta bulunan Özlü'nın cenazesi toprağa verildi.

MEYA-DER temsilcisi Ali Akdağ'dan sonra Cemal Özlü'nün ailesi adına Nihai Özlü yaptığı konuşmada, " Bu ne ilktir, ne de son olacak" derken, hükümet ve IŞİD'i Kürtleri soykırımdan geçirme çabasına girmekle suçladı.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlker Başbuğ’dan Önemli Açıklama! Bahçeli Ekibi'nden ŞOK AÇIKLAMA! BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN ABD'YE YENİ YILDA ŞOK MESAJ! Gülen'den 'HDP'ye Oy Verin' Talimatı HAYRET!.. AKP SOKAKLARA ÇIKIYORMUŞ!.. CHP'li Bayır, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Sahip Çıktı İşsizlik Fonunda BÜYÜK PARA! Kuzey Kore'den ŞOK PAYLAŞIM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Teröristlere Mesaj: Geldik Ama Yoksunuz