Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2570 görüntülenme )

Bu da Oldu!.. Bakan ALA "NE BAKANI" Olduğunu Unuttu!

Biri çıkıp ona hatırlatmalı...
ALA: BAŞKANLIK
 
İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Ala, Batman İl Başkanlığı'nda yaptığı konuşmasında, Cumhuriyet Halk Partisi'ne eleştirilerde bulunarak;
 
“Onların ne dediğinin önemi yok. CHP ana muhalefet partisi 6 yılda 5 seçim kaybetmiş hala bize akıl veriyor. Batman'dan neden sıfır oy aldığına bakmıyor. Vatandaşımızdan aldığımız iradeyi ona hizmete dönüştürmeye ahdetmişiz" dedi.
 
Çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Batman'a gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, beraberindeki AK Parti Genel Başkan Yardımcı Erol Kaya ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
 
Burada partililerle bir araya gelen Ala, yaptığı konuşmada CHP'ye eleştiriler yöneltti. Muhalefetin kaybettiği seçimlerin hesabını vermesi gerektiğini anlatan Bakan Ala, şöyle konuştu:
 
"Onların ne dediğinin önemi yok. CHP ana muhalefet partisi 6 yılda 5 seçim kaybetmiş hala bize akıl veriyor. Batman'dan neden sıfır oy aldığına bakmıyor. Vatandaşımızdan aldığımız iradeyi ona hizmete dönüştürmeye ahdetmişiz. Milletin önünde kim durursa onu yoldan alır, yola devam ederiz.

Cumhurbaşkanımız yüzde 50 oyla birinci seçimde 14 partiye karşı yüzde 52'yle iş başına getirdiniz. O da dünyanın her platformunda nereye giderse gitsin, tüm mazlumların derdiyle dertleniyor mu? Bundan memnun musunuz ? İşte bu kadar. Tereddüdün yerini garantili demokrasi olsun istiyoruz. Getirelim başkanlık sistemini”(DHA)
 
Haber işte böyle…
 
Başkanlık gelsin diyen İçişleri Bakanı yani ülkede can ve mal güvenliğinden sorumlu olan zat.
 
Bu Bakan Ala dün de Bursa’daydı, orada da aynısını söyledi “tek düşüncemiz sistemi değiştirmek” dedi.
 
İşte bu noktada akıl karışıyor çünkü can ve mal güvenliğinden sorumlu olan bu bakan, il il dolaşıp “başkanlık da başkanlık” diyor ama bu ülkede hala can güvenliği yok!
 
Zaten mesele de bu; vazifesi güvenlik olan bir Bakan vazifesini bihakkın yapmak yerine “başkanlık, rejimi değiştirmek, sistemi değiştirmek” peşinde koşarsa bu ülkede şehit haberleri de eksik olmuyor!
 
En acısı da şu; bugün il il dolaşıp “başkanlık” açıklamaları yapan Bakan ALA polislerimiz şehit düşerken ortaya çıkıp da bir açıklama dahi yapmamıştı…
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ