Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı corona virüsü ile ilgili aldıkları tedbirleri twitter hesabından paylaştı. Büyükelçi Yardımcısı paylaşımında "Önlemlerimizi aldık: artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar, ve kelle paça" ifadelerini kullandı.

BÜYÜKELÇİLİK PAYLAŞTI
Corona virüsünün Türkiye’de de görülmesi ile birlikte hastalığa karşı alınan tedbirlerde arttırıldı. Resmi kumlar ve bir çok vatandaş aldıkları tedbirleri sosyal medya hesaplarından da paylaştı. Tedbir paketlerini paylaşan kurumlardan biri de Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği oldu.

KELLE PAÇA ÇORBASI

Sağlıklı beslenme konusunda verdiği ilginç tavsiyelerde gündem olan Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Canan Karatay’ın ‘corona virüse karşı kelle paça çorbası için’ tavsiyesini dinleyen Hollanda Büyükelçiliği çalışanlarına kelle paça çorbası dağıttı. DEZENFEKTAN VE KELLE PAÇA ÇORBASI
Alınan tedbirleri Hollanda’nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı Erik Weststrate kişisel twitter hesabından paylaştı. Büyükelçi Yardımcısı Weststrate iki dilde yaptığı paylaşımında “Hollanda Büyükelçiliği olarak #koronavirusu önlemlerimizi aldık: artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar, ve kelle paça” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ