Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2383 görüntülenme )

Bu da "İçim yandı" Gözaltısı!

Bu nedir böyle!
GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, beraberinde bazı milletvekilleriyle bölgede yaşanan tarımsal enerji sorunununu görüşmek için özel uçakla Şanlıurfa'ya geldi.

Toplantının yapılacağı salona gelen bir çiftçi bakanlara 'İçim yandı, pamuklarım yandı' diye bağırınca gözaltına alındı.


Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi tarafından GAP Havaalanında karşılanan bakanlara, bir grup çiftçi de alkışlar eşliğinde sevgi gösterisinde bulundu. Havaalanında kendilerini karşılayan çiftçilerin 'elektrik sorunumuzu çözün' talebini iletmesi üzerine Bakan Çelik, buna ilişkin geniş kapsamlı toplantı yapacaklarını belirterek, "İnşallah Güneydoğu'daki enerji ve su sorununu çözeceğiz. Çiftçilerimizin mağdur olmasını istemiyoruz" dedi. 

'İÇİM YANDI, PAMUKLARIM KURUDU'

Uzun araç konvoyu eşliğinden havaalanından ayrılan bakanlar, GAP Tarımsal Araştırma Merkezi'nde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çiftçilerin de katılımıyla tarımsal enerji sorunu için toplantı yapacakları salona geçti. GAP Tarımsal Araştırma Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya, merkez Başbuğ Mahallesi’nden gelen çiftçi Cevher Süt, bakanların toplantı yaptığı salonun önünde 'Sayın bakanlarım içim yandı. Pamuklarım kurudu. Allah rızası için bu enerji sorununa bir çözüm bulun' diye bağırması üzerine korumalar tarafından gözaltına alındı.
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzleyiniz! Bu Haber, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'nu İstifa Ettirecek! KAYBOLAN MYANMAR UÇAĞI BULUNDU... SONUÇ FELAKET!.. KARAR ÇIKTI! PETROL UÇTU! Dikkat!.. TEM OTOYOLU KİLİT!.. Kıvılcıma Bir Kala Flaş! PKK'lı Terörist HDP'nin Seçim Aracında Yakalandı! İSTANBUL'DA METROBÜSLER KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI... ÜLKÜCÜLERDEN BAHÇELİ'ye MÜTHİŞ ÇIKIŞ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TSK'dan Flaş Açıklama!