Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Ağustos 2017 ( 828 görüntülenme )

BOZDAĞ'DAN SKANDAL SAVUNMA!..

BOZDAĞ: KİMSE GİYDİĞİ ŞORTTAN DOLAYI BU ÜLKEDE TUTUKLANMIYOR

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de kimse hakkında giydiği şorttan dolayı adli soruşturma yapılmıyor" dedi.

Kadınların giyimine yönelik son günlerde artan taciz ve saldırılara ilişkin Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ skandal bir savunmaya imza attı. 

Bozdağ, "Soruyorum; ‘Türkiye’de hiç kimse için güvenlik garantisi yoktur’ cümlesi doğru mudur? Kimse giydiği kıyafetten dolayı bu ülkede tutuklanmıyor" diyen Bozdağ, "Kimse hakkında giydiği şorttan dolayı adli soruşturma yapılmıyor. Ama terör örgütlerinin propagandasını yaparsanız, o zaman terör örgütünün propagandasını yapmak suçtur" ifadelerini kullandı.

Kadınlardan 'Kıyafetime dokunma' eylemleri

Geçtiğimiz günlerde şort giyen genç kadın giydiği kıyafet gerekçe gösterilerek Maçka Parkı'na alınmamıştı. Kadınlar Kadıköy ve Maçka'da 'Kıyafetime Karışma' eylemlerinde yaşanan taciz vakalarına karşı bir araya gelmişti.

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD UÇTU!.. Bakın Kimle Uçtu... Şimdi Konuşma Sırası Erol Mütercimler'de! Canlı bomba kim? Şok! Suriye Rus Tuzağı! Bitlis Valisi'nden İnanılmaz Operasyon: PKK'NIN SÖZDE ŞEHİTLİĞİ HARİTADAN SİLİNDİ! Feyzioğlu: Kuma Patlaması Yaşanacak Irak Liderinden IŞİD'e Tehdit gibi ÇAĞRI! ABD Savunma Bakanı Ankara'da!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YABANCILAR UÇTU!.. FATİH'TE SİLAHLI KAVGA!..