Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2430 görüntülenme )

Bordo Bereliler 73 Teröristi Etkisiz Hale Getirdi

Dün gece kayıp tim bordo berelilere bugün ulaşıldı. Bordo berelilerin şehit arkadaşlarının intikamını almak için telsizlerini kapattıkları ve çatışmaya girerek 73 teröristi etkisiz hale getirdikleri ortaya çıktı.
  Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde 16 askerin şehit olduğu terör saldırısı sonrasında kendilerinden bir süre haber alınamayan bordo bereli timin telsizlerini kapattığı ve çatışmaya girerek 73 teröristi etkisiz hale getirdikleri ortaya çıktı. Bordo bereliler, 25 teröristi de sağ yakaladı.

Dün gece kayıp tim bordo berelilere bugün ulaşıldı. Bordo berelilerin şehit arkadaşlarının intikamını almak için telsizlerini kapattıkları ve çatışmaya girerek 73 teröristi etkisiz hale getirdikleri ortaya çıktı. Olayla ilgili şu açıklama yapıldı:

Kimse kayıp değildi. Bordo bereli tim telsizleri kapadı. Geri dön emri almamak için ve dün geceden yağmurlu, sisli havada bugün öğlen vaktine kadar sadece 12 kişilik bordo bereliler timi yüzlerce terörist ile çatıştı. Tek birinin burnu bile elhamdülillah kanamadı. Şuan için tespit edilen 73 ölü ve 25 sağ PKK'lı ele geçirildi."

Kaynak :Yenişafak 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP SEÇMENİNDEN AKP'YE MUHTEŞEM MESAJ!.. Yeni Akit Yazarın'dan Cumhuriyet'e ve İş Bankasına Ağır Sözler DEPREM TARTIŞMALARI BÜYÜYOR!.. Pasifikte Büyük DEPREM! Dikkat!.. Meteoroloji UYARIYOR!.. Erdoğan’dan itiraf gibi açıklama Başbuğ Alparslan Türkeş'in Doğum Günü Türkiye Kombi Çalıştırma İşini Çok Yanlış Anlamış!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Nusaybin'e Polise Silahlı Saldırı!