Politika
15 Temmuz 2018 ( 6600 görüntülenme )

BOMBA GİBİ 15 TEMMUZ MESAJI!..

24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, twitter üzerinden 15 Temmuz mesajı yayınladı. Muharrem İnce'nin mesajı şu şekilde:

“15 Temmuz şehitlerimizi saygıyla anıyorum. 15 Temmuz darbe girişimine zemin hazırlayanları, gerçekleştirenleri, yardım ve yataklıkta bulunanları bir kez daha lanetliyorum.”

ERDOĞAN: ‘RABBİM ŞAHİTTİR’ DEMİŞTİ

2013 yılında, Başbakan Tayyip Erdoğan, Yüksek Düzeyli İstişare Konseyi toplantısı için gittiği Rusya’dan dönerken gündeme ilişkin konularla ilgili önemli açıklamalarda bulunmuş ve Erdoğan dersaneler ile ilgili düzenlemeden geri adım atılmayacağını belirterek, “Ne istediler de vermedik. Benden geri dönen hiçbir şey yoktur. Buna rabbim şahittir.” demişti.

Dersaneler ile ilgili olarak Cemaat’in tepkisini de değerlendiren Erdoğan “Cemaat üyeleri şimdiye kadar bizden ne talep ettiler de yapmadık” yanıtını verdi. Başbakan Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar şöyle;

‘CEMAAT BİZDEN NE İSTEDİ DE VERMEDİK’

“Cemaate kızgınlıkla bu adımların atıldığı iddiası dört dörtlük iftira, yalan. Cemaatin en ileri gelenleri, mensupları bugüne kadar acaba ne getirdiler de Tayyip Erdoğan bunu geri gönderdi. Yani üniversitelerin verilmesiyle alakalı adımlardan tutun da birçok faaliyetlere yönelik yapabileceğimiz ne varsa bunları yaptık. Benden geri dönen hiçbir şey yoktur. Buna rabbim şahittir.”Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ