Reklamlar
Anasayfa » Haber
03 Mayıs 2017 ( 697 görüntülenme )

KATARLI KANAL YAYINLARINA SON VERDİ!..

Katar merkezli Al Jazeera’nın, Türkiye’de yayın yapan internet sitesi Al Jazeera Türk çalışanlarına teşekkür ederek bir veda mesajı yayımladı.

“Al Jazeera Türk Digital'in faaliyetleri 3 Mayıs 2017 tarihi itibariyle sona erecektir.” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada “Al Jazeera Türk Digital'deki çalışma arkadaşlarımıza bağlılıkları, fedakarlıkları ve profesyonellikleri için teşekkür ediyoruz.” denildi.

Al Jazeera Türk’ten yapılan veda açıklaması şöyle:

"Al Jazeera Türk Dijital'deki ekibimiz, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca gerek Türkiye'den gerekse dünyadan son dakika haberlerini, özel dosyaları ve önemli gelişmeleri sizlerle ulaştırmak için çalıştı. Kaliteli, bağımsız ve itibarlı gazeteciliğe olan desteğinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, Al Jazeera Media Network'ün yürütmüş olduğu iş gücü optimizasyonunun bir parçası olarak, Al Jazeera Türk Digital'in faaliyetleri 3 Mayıs 2017 tarihi itibariyle sona erecektir. Kararımız, her ne kadar dünya çapında medya endüstrisinde meydana gelen gelişmelerle uyumlu olsa da, alınması zor bir karar olmuştur. Al Jazeera Media Network olarak, Al Jazeera Türk Digital'deki çalışma arkadaşlarımıza bağlılıkları, fedakarlıkları ve profesyonellikleri için teşekkür ediyoruz.

Türkiye, hem kendi topraklarındaki hem de komşu ülkelerdeki haberlerin dünyaya aktarılması bakımından Al Jazeera Media Network için halen büyük önem arz etmektedir. Al Jazeera Türk Digital faaliyetlerine devam etmeyecek de olsa, Al Jazeera Media Network bölgedeki güncel haberleri ve görüşleri yayınlamaya, Türkiye ve geleceği ile bağlı olmaya devam edecektir."


Kaynak: Ajanslar

al jazeera turk ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Selahattin Demirtaş 19 Yılla Yargılanacak Siirt'te Operasyon, Giriş Çıkış Yasak! TSK'nın pilotları Teklifleri Reddediyor Hastaneden Çıkan Polisimize Silahlı Saldırı! Bu manşet Erdoğan'ı canevinden vuracak BARZANİ'DEN KÜSTAH ÇIKIŞ!.. RTÜK'ten Erkan Tan'a Ceza! BAŞKANLIK Hikayesinde BAHÇELİ İDDİASI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'li Akdoğan'dan Bebek Katiline Övgüler