Reklamlar

BEYOĞLU'NDA GÜPEGÜNDÜZ... ÇEKTİ SİLAHI VURDU...

2966 görüntülenme 01 Ağustos 2017
Reklamlar
Beyoğlu'nda silahların çekildiği kavgada 1 kişi yaralandı

BEYOĞLU'nda Belediye otobüsünde başlayan kavga tarafların otobüsten inmesiyle devam etti. Kavgada silah ve bıçaklar çekildi o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay saat 18:00 sıralarında Kasımpaşa Kabristanı Sokak'ta yaşandı. İddiaya göre Eminönü-Kulaksız seferini yapan Belediye otobüsünde Bir kadın ve bir erkek ile başka bir erkek arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Uzun süren tartışmada taraflar Kasımpaşa Kabristanı Sokak'ta otobüsten inerek tartışmaya devam etti.

 Tartışmanın kavgaya döndüğü sırada kimliği belirlenemeyen kişi belinden çıkardığı tabanca ile 24 yaşındaki M.T'yi bacağından vurdu. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. 

Görüntülerde M.T'nin bacağından vurulmuş halde kendisini vuran silahlı kişinin üzerine yürümesi. Silahlı kişinin M.T'ye "Öldürtme kendini" demesi ve M.T'nin yanındaki elinde bıçak olan kadının silahlı kişiye "Beni vur, beni vursana beni vur" diye bağırması görüldü. 

Ayrıca bacağından vurulan M.T'nin cep telefonundan aradığı bir yakınına "Çabuk gel vurdu beni" diye yardım istemesi de yer alıyor. 

Çevredekiler M.T'nin bacağına kemer bağladığı sırada saldırgan kaçmak istedi. M.T'nin silahlı kişinin kaçmasını engellemek için üzerine yürümesiyle saldırgan art arda silahını ateşledi M.T bu sefer de elinden vuruldu. Saldırgan olay yerinden kaçarken M.T olay yerindeki ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: DHA

Önerilen Videolar

POPÜLER VİDEOLAR TÜMÜ →
ŞOK!.. ABD Televizyonu Bakın Türkiye İçin Ne Diyor... ŞOK!.. AKP'Lİ DAMAT BAKAN HAYIR DİYENLERE BAKIN NE DEMİŞ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..
SON EKLENENLER TÜMÜ →
CHP'li Vekil DARBE BELGESİNİ AÇIKLADI... AKP DUMAN!.. MİLLET ŞAŞKIN!.. DENİZLİ'DE İLGİNÇ DÜĞÜN TAKISI... AKLA HAYALE GELMEZ...
Reklamlar
ARINÇ'tan tarihi itiraf... Dikkatle izleyiniz... İngiliz Kamerasından Çanakkale Savaşı Hadi Buyur!.. LEYLA ZANA'NIN KASEDİ PİYASAYA DÜŞTÜ... BAHÇELİ'nin TEKİRDAĞ KASEDİ ÇIKTI... BALGAT'TA DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAŞBAKAN'IN BU VİDEOSU TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!