Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2596 görüntülenme )

Beyaz Şov'da Yaşanan Skandal Büyüyor!

Açıklamalar Peş Peşe...
 Kanal D'den Beyaz Show Programında gerçekleştirilen bir telefon bağlantısıyla ilgili yaşananlara ilişkin açıklama yapıldı.
 
 Açıklamada, "Kanal D olarak hem böylesi bir provokasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız" denildi.
 
Kanal D'den yapılan açıklama şöyle:
"08.01.2016 tarihli Beyaz Show Programı'nda gerçekleştirilen bir telefon bağlantısına dair yaşananları kamuoyuyla paylaşma lüzumu hissettik.
Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;
Kendisini Ayşe Çelik, Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara 'ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var', 'hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir', 'kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz' sorularını sormak istediğini aktarmıştır.
 Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.
Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provokasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır.
23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provokasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve  Kanal  D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.
Altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. İyi niyetle bakan gözlerin hemen fark edebileceği bu provokasyona karşı Kanal D Yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyururuz."
"Milli Eğitim Bakanlığı'ndan da açıklama"
 
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan da Beyaz Show'a telefonla bağlanan ve öğretmen olduğunu beyan ederek, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da devam eden operasyonları eleştiren kişiye ilişkin açıklama yapıldı. Bakanlıktan yapılan açıklamada bu kişinin öğretmen olmadığı belirtildi.
Ayşe Çelik'in araştırıldığını ifade eden Bakanlığın Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği yetkilileri, bu ismi taşıyan üç öğretmenin tespit edildiğini ve üçüyle de birebir görüştüklerini açıkladı. Açıklamada, bu öğretmenlerin durumdan rahatsızlık duyduklarını belirterek, programa bağlanmadıklarını söyledikleri aktarıldı. Bakanlık yetkilileri, televizyon programında açıklama yapan kişinin Milli Eğitim Bakanlığı ile hiçbir bağlantısının bulunmadığının tespit edildiğini ifade etti(cnn).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hatay'da ÇATIŞMA! AKP'li Bakan Eroğlu'ndan AKLA HAYALE ŞOK İTHAM!.. Şırnak'ta hainler böyle görüntülendi İncirlik üssü için ABD’ye izin çıktı! PKK İmamından Skandal Sözler Bahçeli Ekibi'nden KURULTAY'a ÇENGEL! İlk Defa Ev Sahibi Olacaklar Dikkat! Bu Haber Size... ÇORUM VALİSİ'NDEN AKLA ZİYAN İTHALAT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. KARAKAYA KONUŞTU... BAHÇELİ UYKUDA!..