3956 görüntülenme28 Ocak 2019
MHP’nin Düzce Belediyesi adayı Erdoğan Bıyık, AKP’nin adayı eski bakan Faruk Özlü’yü çok sert sözlerle eleştirdi. Bıyık Özlü’ye, “Cumhur ittifakını bitiriyorsun. Siyaset onurlu yapılır. Böyle sığ bir siyaset görmedim” sözleriyle yüklendi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na yapılan nakdi yardımlarla ilgili olarak kendisinin katıldığı bir televizyon programından yola çıkılarak bir video hazırlandığını ve AKP Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü tarafından paylaşıldığını iddia eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ateş püskürdü.

 “Herkes aklını başına alsın” diyen Bıyık, “Sizin gibiler hem kendilerini hem partilerini hem de ittifakı bitiriyorlar” dedi. İşte Bıyık’ın o açıklamaları:

‘DEVLET YARDIMINI, KENDİSİ YAPIYORMUŞ GİBİ GÖSTERİYOR’

“Bakan düzeyinde yapılan bir siyasetin bu kadar sığ olduğu bir Düzce’de yaşıyoruz. Devletin tüm amatör spor kulüplerine yaptığı yardımı, Faruk Özlü sanki kendisi yapıyormuş gibi gösteriyor. Ben sanki yalan söylüyormuşum izlenimini vermek için böyle bir videoyu kendileri ve yandaşları yaymaya çalışıyorlar. Ben hayatımda böyle sığ bir siyaset görmedim.”

‘SİZ ZARAR VERİYORSUNUZ, SİYASET OMURLU BİR ŞEKİLDE YAPILIR’

“Sayın Faruk Özlü, AKP’nin bittiğine dair algı yönetimi yapıyorlar, diyor. Sayın Özlü, sizin gibiler bu partiyi bitiriyor. Biz ne kadar cumhur ittifakına sahip çıkmaya çalışsak da siz yaptığınız yalan yanlış işlerle partinize ve cumhur ittifakına zarar veriyorsunuz. Siyaset onurlu bir şekilde yapılır, ispatlayamayacağınız şeyleri konuşmayın.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ