Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Mart 2017 ( 34736 görüntülenme )

DESTİCİ'YE ŞOK!.. ALPEREN OCAĞINI KAPATTI VE İSTİFA ETTİ!..

DENİZLİ'nin Buldan ilçesinde, Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Yönetimi, 16 Nisan referandumunda Genel Merkez'in aldığı 'evet' oyu kullanma kararına uymayacaklarını bildirerek partideki görevlerinden istifa etti.


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını açıklaması üzerine partinin Buldan İlçe Yönetimi bu karara uymayacaklarını bildirdi. 

Genel Başkan Mustafa Destici ise "Parti mensubu arkadaşlarımın kurumsal kimlikleriyle parti kararına aykırı bir davranışta bulunmayacaklarını düşünüyorum, aksine davrananlar hakkında iç tüzük devreye girer ve herkes de sonucuna katlanır" dedi. 

Genel Başkan Destici'nin bu sözlerinin ardından BBP Buldan İlçe Başkanı Mehmet Gonca ile birlikte ilçe yönetimindeki 6 kişi görevlerinden istifa kararı aldı. 

Yazılı bir açıklama yapan Mehmet Gonca, şöyle dedi:

"Parti genel merkezimizin referandumda evet kararını açıklamasından sonra bu şartlar altında görevimize devam etmemizin mümkün olamayacağını düşündük. Parti içinde huzursuzluk yaratmamak, alperen kardeşlerimizle aramızda bir husumet oluşmaması için bulunduğumuz görevlerden istifa ediyoruz. 

Ayrıca Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Buldan Temsilciliği'nin de kapatılmasına karar verilmiştir."

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bağdat'tan Müdahale Tehdidi! FLAŞ! VAN MİNIT BİTTİ! Şehit Annesi Oğlunun Acısına Dayanamadı! Bahçeli'nin Tavrı Akılları Karıştırdı!.. Ey Elektrik Dağıtım Şirketi! 41.000 Lira Nire 53 Lira Nire! Elektrik Faturaları Şişiriliyor mu, Bir Bakınız... BOMBALAR TEK TEK PATLIYOR! 1 ŞEHİDİMİZ ÜÇ YARALIMIZ VAR! Kredi Kartı Kullananlar, dikkat! Faiz Oranlarına İlişkin Açıklama Geldi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Rusya'ya Yaptırım Başlıyor!