Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Şubat 2017 ( 354553 görüntülenme )

AKP ÇÖKTÜ!.. ANTALYA CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİNDEN AKIL ALMAZ TEHDİT!

BAŞSAVCI'DAN TEHDİT

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu’nun, Twitter hesabından referandumla ilgili yaptığı paylaşımlar tartışma yarattı. 

Kayafoğlu 'Hayır' oyu verenlerin PKK ile aynı muameleyi göreceklerini belirtti.

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu, anayasa değişikliği referanduma ilişkin, “Sandıkta hayır diyecek olanlar PKK ile aynı muameleyi göze alıyorlar demektir. Küsmece yok” mesajını paylaştı. 

Savcıdan hayır paylaşımı

Savcı Kayafoğlu’nun tehdit paylaşımlarını, hesabı takip eden HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz da gördü. Buna karşılık HSYK’nin Kayafoğlu hakkında ne tür bir işlem başlatacağı merak konusu oldu.

Kayafoğlu'nun, 147 takipçili Twitter hesabından paylaştığı bir başka mesajı: “Referandumda hayır diyeceklerin dikkatine. Vereceğiniz hayır oyu aynı zamanda PKK’ya destek oyudur. Haberim yoktu demeyin”

Hürriyet: Ulaşmaya çalıştığımız Başsavcıvekili Kayafoğlu, sekreteri aracılığıyla yaptığı açıklamada konuyla ilgili görüş belirtmek istemediğini söyledi. Kayafoğlu, paylaşıma gelen tepkiler üzerine önce profil fotoğrafını ve unvan bilgisini, daha sonra paylaşımlarını sildi.

Kaynak: Hürriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başbakan Davutoğlu: Angajman kuralları uygulandı WhatsApp'a 3 Yeni Özellik Geliyor! FLAŞ!.. AKŞENER NİĞDE'DE... HALK AKIN AKIN!.. İstanbul Valiliği'nden SALDIRI AÇIKLAMASI! ŞOK! Fuat Avni'den KONGRE İDDİASI! İstanbul Metrosunda YENİ DÖNEM BAŞLIYOR... FLAŞ!.. SURİYE ORDUSU PKK'YI VURDU!.. Atatürk'ün Ardından Dünya Basını Bakınız Ne Dedi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Deniz Baykal'dan Çarpıcı Açıklama