Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Şubat 2017 ( 354319 görüntülenme )

AKP ÇÖKTÜ!.. ANTALYA CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİNDEN AKIL ALMAZ TEHDİT!

BAŞSAVCI'DAN TEHDİT

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu’nun, Twitter hesabından referandumla ilgili yaptığı paylaşımlar tartışma yarattı. 

Kayafoğlu 'Hayır' oyu verenlerin PKK ile aynı muameleyi göreceklerini belirtti.

Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu, anayasa değişikliği referanduma ilişkin, “Sandıkta hayır diyecek olanlar PKK ile aynı muameleyi göze alıyorlar demektir. Küsmece yok” mesajını paylaştı. 

Savcıdan hayır paylaşımı

Savcı Kayafoğlu’nun tehdit paylaşımlarını, hesabı takip eden HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz da gördü. Buna karşılık HSYK’nin Kayafoğlu hakkında ne tür bir işlem başlatacağı merak konusu oldu.

Kayafoğlu'nun, 147 takipçili Twitter hesabından paylaştığı bir başka mesajı: “Referandumda hayır diyeceklerin dikkatine. Vereceğiniz hayır oyu aynı zamanda PKK’ya destek oyudur. Haberim yoktu demeyin”

Hürriyet: Ulaşmaya çalıştığımız Başsavcıvekili Kayafoğlu, sekreteri aracılığıyla yaptığı açıklamada konuyla ilgili görüş belirtmek istemediğini söyledi. Kayafoğlu, paylaşıma gelen tepkiler üzerine önce profil fotoğrafını ve unvan bilgisini, daha sonra paylaşımlarını sildi.

Kaynak: Hürriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Memurlar Nasıl İzin Kullanacak? İşte Son Düzenleme... Ey İstanbul, Haftasonu Bu Habere Dikkat! Suikast Soruşturmasında İLGİNÇ GELİŞME! Kritik Bölgede Kontrol Sağlandı! Ben Asla ACI BİBER Yemem diyorsanız eğer, Bu Haber Sizin İçin! TRT'de AKIL ALMAZ RAPOR! Yüksekdağ'ın Danışmanı PKK Saldırısını Kutladı Erken Teşhis Hayat Kurtarır!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TSK'dan Son Dakika 'Fırat Kalkanı' Operasyonu Açıklaması!