İzmir'in Bayraklı ilçesinde CHP'li belediye başkanı Serdar Sandal’ın makam odasında yer alan elektrik prizinde dinleme cihazı bulundu .İzmir'in Bayraklı ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerde belediye başkanı değişmiş ve yeni başkan CHP'li Serdar Sandal olmuştu.

MAKAM ODASINDA DİNLEME CİHAZI

2014'teki yerel seçimlerde de CHP'li Hasan Karabağ'ın kazandığı ilçenin yeni belediye başkanı Serdar Sandal'ın makam odasında yer alan elektrik prizinde dinleme cihazı bulundu. Bulunan dinleme cihazıyla ilgili Kaymakamlığa ve Emniyet Müdürlüğüne bilgi veren Sandal, belediye personeli ve emniyetten gelen uzman polisler eşliğinde cihazı tutanak altına aldırdı.

Cihazın dinleme cihazı olduğunu ve yakın mesafelerden ancak dinleme yapabileceğini belirten uzmanlar, cihazı ayrıntılı incelemek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Konuyla ilgili konuşan CHP'li Başkan Sandal, şunları söyledi:

‘GİZLİ SAKLI İŞİMİZ YOK’


“Bizim kimseden saklayacak da gizleyecek de bir şeyimiz yok. Biz bu makama şifreli asansörleri, kilitli demir kapıları kıra kıra geldik. Kapılarımızı tüm halkımıza açtık. Tasarruf tedbirlerini son noktasına kadar hayata geçirdik. Geriye dönük birçok dosyayı Teftiş Kurulumuza gönderdik. Anlaşılan birilerinin ayağına fena basmışız. Ancak herkes şunu çok iyi bilsin ki; hiç kimse bizi çıktığımız bu yoldan alıkoyamayacak. Kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ