Politika
23 Şubat 2019 ( 2058 görüntülenme )

Başdanışman konuştu: 'UZUN ADAMI İYİ KARŞILAYIN'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde iş insanlarıyla bir araya geldi. "Seçimlerde istiklalinize ve istikbalinize oy vereceksiniz" diyen Topçu, 'Cumhur İttifakı'nın üç temel üzerine kurulduğunu belirterek, "Bu ittifakın 3 bileşkesi var. Arada parazitler var, onlara itibar etmeyin" dedi.

Yalçın Topçu, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) iş insanlarıyla düzenlenen konferansta bir araya geldi. Yalçın Topçu sözlerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, pazar günü gerçekleştireceği Kayseri mitingine dikkat çekerek, şöyle destek istedi;

‘UZUN ADAMI İYİ KARŞILAYIN’

"Uzun adamı iyi karşılayın. Siz sanmayın bu seçimler sadece Kayseri’yi ilgilendirir, Ankara’yı, Yozgat’ı ilgilendirir. Bu seçimler ne yazık ki bizden başka herkesi ilgilendiriyor. Paris’in, Berlin’in, Moskova’nın gözü burada. Mesele belediye başkanı seçmek değil, istikbalinize ve istiklalinize oy vereceksiniz. Uzun adamı iyi karşılayın. Kayseri'ye yakışır şekilde karşılayacağınızdan eminim. Yer gök inlemeli. Bu ses çıkmalı ki titremeli oralar"

‘ASIL OLAN BİZİM İTTİFAKIMIZ DİĞERİ PARAZİT’

"Bu ittifakın 3 bileşkesi var. Arada parazitler var, onlara itibar etmeyin. Cumhur, millet demek, halk demek. Yani siz varsınız başında. Altında da 2 tane köklü, kadim partimiz var. MHP ile Adalet ve Kalkınma Partisi. Bir protokol var. O protokolü de 15 Temmuz’da 7 düvelin maşalarına karşı kanlarımızla yaptık, o protokol aslında odur. Sokaklarda gördük" dedi.

'ÖZHASEKİ İÇİN DUA EDİN, ANKARA'DAKİ TANIDIKLARINIZDAN DESTEK İSTEYİN'

"Şimdi sizin Ankara da eşiniz dostunuz vardır. Türkiye’ye destek istedik, Ankara’ya da destek istiyoruz. Yani Ankara inşallah Özhaseki başkanla birlikte marka ülkelerin sıralamasında mesafe kat edecek. Çünkü tecrübeleri var. Şimdi ben bütün programlarına gitmeye çalışıyorum. Orada akrabalarınıza, eşinize, dostunuza söyleyin, desteği mutlaka verdirin.” Diye konuştu.

Kaynak DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ