Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2363 görüntülenme )

BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN İDAM CEZASI AÇIKLAMASI

Bu ihanetin milletimize bedeli çok ağır oldu; ülkeyi bu duruma düşürenler de gün gelecek hesabını verecektir ama şimdi serinkanlı olup bu ihanet şebekesini çökertme zamanıdır tıpkı PKK’lı vatan hainlerinin artık çökertilme zamanı olduğu gibi…

'İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için'

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım;

 "Suçüstü yakalandılar. Çünkü beklemiyorlardı. Akıl hocaları onlara 'Bu iş bitti Tayyip Erdoğan gitti' demişti. 'Gözünüz aydın' diye birbirlerini kutlarken sabah ışıklarında bir şaşkınlık... Ne oldu ? 'Bize böyle dememişti. Bunlar yine burada.' Nerede hata yaptılar ? Başladılar, darbeyi kınamak yerine darbecilerin nerede hata yaptıklarını uzun uzun anlatmaya başladılar.

Sonunda da bir dahaki sefere darbede başarısız olmamak için 10 altın kural nedir onları açıkladılar. 10 değil 100 bin kuralınız bile olsa karşınızda millet var millet. Hesabı sorarken intikam duygusu ile hareket etmeyeceğiz. Adaletle hesap soracağız. Türk adaleti hesap soracak. Hiç kimsenin yaptığı yanına kalmayacak. Bundan emin olabilirsiniz. İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için. O da tarafsız ve adil yargılamadır." diye konuştu.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 İlde EŞ ZAMANLI OPERASYON! ŞOK!.. FETÖ SORUŞTURMASINDA İNTİHAR! İçişleri Bakanı Selami Altınok’tan flaş açıklama Türkiye Gazi İşçi'ye Yapılan Bu Alçaklığı Konuşuyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERKEN SEÇİME GİDİLİR Mİ