Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2411 görüntülenme )

BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN İDAM CEZASI AÇIKLAMASI

Bu ihanetin milletimize bedeli çok ağır oldu; ülkeyi bu duruma düşürenler de gün gelecek hesabını verecektir ama şimdi serinkanlı olup bu ihanet şebekesini çökertme zamanıdır tıpkı PKK’lı vatan hainlerinin artık çökertilme zamanı olduğu gibi…

'İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için'

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım;

 "Suçüstü yakalandılar. Çünkü beklemiyorlardı. Akıl hocaları onlara 'Bu iş bitti Tayyip Erdoğan gitti' demişti. 'Gözünüz aydın' diye birbirlerini kutlarken sabah ışıklarında bir şaşkınlık... Ne oldu ? 'Bize böyle dememişti. Bunlar yine burada.' Nerede hata yaptılar ? Başladılar, darbeyi kınamak yerine darbecilerin nerede hata yaptıklarını uzun uzun anlatmaya başladılar.

Sonunda da bir dahaki sefere darbede başarısız olmamak için 10 altın kural nedir onları açıkladılar. 10 değil 100 bin kuralınız bile olsa karşınızda millet var millet. Hesabı sorarken intikam duygusu ile hareket etmeyeceğiz. Adaletle hesap soracağız. Türk adaleti hesap soracak. Hiç kimsenin yaptığı yanına kalmayacak. Bundan emin olabilirsiniz. İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için. O da tarafsız ve adil yargılamadır." diye konuştu.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk'ün Ardından Dünya Basını Bakınız Ne Dedi Bu da Oldu! Zirve Öncesinde Türkiye'den ABD'ye Büyük Kıyak! FLAŞ!.. IĞDIR'DA KESİN SONUÇ AÇIKLANDI! FLAŞ! Avrupa Türkiye'den Çok Memnun! Başbakanlık'ta FETÖ Operasyonu! BEBEK KATİLİ TALİMAT YAĞDIRIYOR, HÜKÜMET'TEN SES ÇIKMIYOR MHP Lideri Devlet Bahçeli Erdoğan'a Yüklendi Hadi Buyur... ABD'DEN TEHDİT GİBİ UYARI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD'İN İLK SAVUNMA HATTI ÇÖKTÜ!..