Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Haziran 2017 ( 372 görüntülenme )

BEDELLİ ASKERLİK HAKKINDA SON AÇIKLAMA!..

IŞIK: BEDELLİ YOK

Milli Savunma Bakanı Işık, TBMM'de bir grup gazeteciyle sohbetinde gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

IŞIK: S 400'LERE İHTİYACIMIZ VAR

Bakan Işık, Türkiye'nin kendi sistemini geliştirme projesinin S-400'le ilgili görüşmeleri nasıl etkileyeceğinin sorusu üzerine de, "S-400'ler bizim acil ihtiyacımız" dedi. Görüşmelerin devam ettiğini vurgulayan Işık, "Teknik çalışmada son noktaya geldik" diye konuştu.

'BEDELLİ ASKERLİK SÖYLENTİSİNİN DAHİ DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ'

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, son günlerde çok tartışılan bedelli askerlikle ilgili de bir kez daha çalışmaları olmadığını söyledi.

Işık, "

"Şu anda bedelli askerlikle ilgili çalışmamız yok. Terörle mücadele edilirken biz Milli Savunma Bakanlığı olarak bedelli askerlik söylentisinin dahi doğru olmadığını düşünüyoruz. Talep her zaman çok olabilir ama sonuçta terörle mücadele yapıyoruz. Zaten Sayın Cumhurbaşkanımız (Recep Tayyip Erdoğan) da net olarak noktayı koydu. Böyle bir çalışmamız yok, düşüncemiz de yok" diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akşener’den 15 Temmuz Açıklaması! Akaryakıt Tankerinde Patlama! Facebook Kullanıcılarının DİKKATİNE! Erdoğan: BİZE ÇALIM ATTILAR! KATAR'A BÜYÜK DESTEK!.. Cumhurbaşkanı Başdanışmanından ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA!.. Türkiye-AB ortaklığı, istenmeyen evlilik gibi! Tahran'dan Barzani'ye REST!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat!..Meteorolojiden UYARI!