Politika
16 Mayıs 2018 ( 12437 görüntülenme )

ŞOK!.. 'AKP'DEN GÜNDEMİ SALLAYACAK ÖNERİ'

EROĞLU: "UYUSUN DA BÜYÜSÜN DİYE NİNNİ ARTIK SÖYLEMEYİN"

EROĞLU: "OĞLUM BÜYÜ, HEDEF 2071 DİYE NİNNİ SÖYLEYİN"

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Uşak'ta DSİ tarafından 48 milyon TL'ye inşa edilecek 4 tesisin toplu temel atma ve 1 tesisin açılış törenine katıldı. 

"UYUSUN DA BÜYÜSÜN DEMEYİN ARTIK"

Bakan Eroğlu, törende yaptığı konuşmada annelere seslenerek, "Anneler ninni söylerken uyusun da büyüsün falan demesin, oğlum büyü, hedef 2071, bu şanlı bayrağı zirveye dikeceksin diye ninni söylesin" dedi.

Bakan Eroğlu, Türkiye'nin hedeflerinin büyük olduğunu belirterek;

"DÜNYADA 10 BÜYÜK EKONOMİ ARASINDA OLACAĞIZ"

 "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100'üncü yılında 2023 yılında Türkiye'yi, dünyadaki 10 büyük ekonomi arasına taşıyacağız. Gençler sizlerin daha büyük hedefleri var. Fatih İstanbul'u 21 yaşında fethetti. İstanbul'un fethinin 600'üncü yılı kutlandığı zaman bu gençler, bayrağımızı daha da zirveye taşıyacak. Hedef 2053."

"TÜRKİYE KÜRESEL GÜÇ OLACAK"

" Bir diğer hedefte, yeni doğan çocuklarımız, doğacaklar, Sultan Alparslan'ın 26 Ağustos Cuma günü 1071 tarihinde büyük bir meydan muharebesi kazandı. Onun bininci yılını bizim evlatlarımız kutladığı zaman Türkiye küresel bir güç olacak."

"OĞLUM BÜYÜ, HEDEF 2071 DİYE NİNNİ SÖYLEYİN"

" Onun için annelere diyoruz ki, anneler ninni söylerken 'uyusun da büyüsün' falan demesin, 'oğlum büyü, hedef 2071, bu şanlı bayrağı zirveye dikeceksin' diye ninni söylesin" dedi. 

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ