Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Ağustos 2017 ( 940 görüntülenme )

BAKANDAN FLAŞ AÇIKLAMA!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, turizmcilerin, Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün olarak kararlaştırılıp ilan edilmesi beklentisine ilişkin, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ancak salı günü Bakanlar Kurulu'nda karara bağlayacağız" dedi.

Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, turizm sektörünün Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün yönündeki beklentilerinin 15 Ağustos Salı günü yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında karara bağlanacağını söyledi. 


Herkesin büyük bir merakla beklediği Kurban Bayramı tatil süresiyle ilgili görüşünü turizmden yana kullanacağını ifade eden Bakan Çavuşoğlu, ekonomiyi de düşündüklerini kaydetti. Turizmdeki hareketliliğin sinerji yaratacağına işaret eden Mevlüt Çavuşoğlu, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi, görüşümüzü tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ama tabi ki bu bir oy kullanma şeklinde değil de, Bakanlar Kurulu istişaresi sonucunda karar verilecektir" dedi.

kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TSK İçin Geri Adım! Galatasaray'dan Büyük Çıkış! Polis ve Muhtarlara Zam Müjdesi ! Türkiye Bir Adım Ötede Dünya Birincisi! Nobelli Profesör'den Putin'e Tepki Arınç şimdi Erdoğan'ı çok kızdıracak!.. DİKKAT!.. İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞINDA YARGITAY'DAN ÖNEMLİ KARAR!.. Flaş! İlk Raundu Türkiye Aldı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. ORDU'dan Atılan Askerlere Geri Dönüş Yolu Açıldı!..