Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2686 görüntülenme )

BAKAN'DAN EMEKLİYE PROMOSYON MÜJDESİ

Hele bir görelim bakalım...

"Bakan’dan emekliye promosyon açıklaması"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, emeklilere verilecek banka promosyonuna ilişkin, "Emeklimizin kazanımı anlamında en ideal çözümü üretebilmek için bankalarla pazarlıklarımızı, görüşmelerimizi devam ettiriyoruz. Acele edersek, bankacıların verdiğini kabul ederiz. Bir bilek güreşidir, devam ediyor. Yıl sonuna kadar sonuçlandırırız" dedi.

 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, seçim bölgesi Bursa’ya geldi. Kültürpark’taki Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (MÜSİAD) ziyeret eden Bakan Müzzinoğlu, bir gazetecinin, “Emekliye banka promosyonu ne zaman verilecek? Emekliye bayram müjdesi var mı?” sorusu üzerine şunları söyledi:

“Bayramın kendisi bir müjdedir. Müjdeleri bayramdan sonra vermek lazım. Bayramın kendi müjdesi üzerine bir müjde vermek, doğru olmaz. Emekliye promosyon konusu yalnız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın değil, hükümetin de gündemi. Emeklimizin kazanımı anlamında en ideal çözümü üretebilmek için bankalarla pazarlıklarımızı, görüşmelerimizi devam ettiriyoruz.

Acele edersek, bankacıların verdiğini kabul ederiz. Acele edersek, emeklimizin beklentilerini karşılayamayız. Bu anlamda biz de bankalar da en ideal çözümü bulmak için görüşmeleri sürdürüyoruz. Bir bilek güreşidir, devam ediyor. İnşallah bilek güreşini Sayın Başbakanımıza teslim edeceğiz. O, bileği olması gereken şekilde bükecektir. Herhalde bu yıl sonuna kadar emeklimizin banka promosyonunu sonuçlandırırız.”

Emeklilerin acele etmemesi gerektiğini vurgulayan Müezzinoğlu, “Acele ederlerse arzu ettikleri gibi sonuçlandıramayabiliriz. Kime ne kadar verilecek onunla ilgili farklı emeklilik maaşları olduğu için bu konuda tek rakam yok. Ama banka promosyonuyla ilgili kamuoyuna, basına yansıyan rakamlar afaki rakamlar” diye konuştu.

Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1.150 ODALI SARAY'A YAZLIK YAVRU!.. ELİAÇIK'TAN BÜYÜK TEPKİ!.. Emekli Maaş Hesabında Yeni Düzenleme! ÜNİVERSİTE ARAZİSİNDE ŞAŞIRTICI DEĞİŞİKLİK!.. KAMU İŞÇİLERİNİN DİKKATİNE... VERİLECEK ZAMMIN DETAYLARI AÇIKLANDI... FLAŞ!.. ZİRAAT BANKASI'ndan EMEKLİYE PROMOSYON DUYURUSU!.. ŞOK!.. ENFLASYON BAKIN KİME YARAMIŞ!.. FLAŞ!.. KİRALIK DEVLET KONUTLARI GELİYOR... PVC DEVİNDEN RUSYA'YA ŞOK!...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İkinci El Otomobilde ÖTV ZAMMI!