Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2455 görüntülenme )

Bakan Albayrak'tan Şaşırtıcı Laflar!

Hangi ülkede yaşıyor bu...
BAKAN ALBAYRAK: HAMDOLSUN

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Batman’da parti binasında konuşma yapan Albayrak, bakanlığı için Batman’ın ayrı bir önem taşıdığını ve halka birlikte iftar yapmak ve güzel insanlarla bir arada olmak istediğini söyledi.

Albayrak;

 “Özellikle bir yıldır terör belası vesilesiyle ülkemiz sıkıntılı günlerden geçiyor. Ama Allah’a hamd olsun ki 78 milyon olarak bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde çok güçlü ve daha da güçlenerek geçiriyoruz.
Batman’ımızın bir yılda ortaya koyduğu dik duruşu ayrı bir yere koymak lazım. Terör konusunda ortaya koyduğumuz duruş çok önemli.

Ak Parti iktidarı olarak terörle mücadele konusunda hiçbir şekilde sonuna kadar bu süreci tamamlama noktasında taviz vermeyeceğiz. Sizlerin huzuru, refahı ve mutluluğu konusunda, düzeninizi bozma noktasında dışarıdaki birilerinin maşası olmuş bu örgüte karşı zerre taviz vermeyeceğiz.

Tüm Türkiye’deki vatandaşlarımıza hükümetimiz olarak, başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve hükümetimiz olarak bunun altını çiziyoruz. Bu süreçte sonra bölgedeki farklı ilçeleri, semtleri maalesef harap eden örgütün ortaya koyduğu bu zararları en hızlı şekilde restore etmek için çalışmalara başladık. Bu süreci nihayete erdireceğiz. Sonra toplumsal sosyal yönler. Tüm bu bölgeyi hep birlikte manevi olarak da ihya edeceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi(Sözcü).

İşte durum bu...

Bakan Albayrak "hamdolsun, birlik beraberlik, süreç, güçlenerek" gibi büyük sözler ediyor ama...

Ama AKP'nin yanlış siyaseti yüzünden bu millet 538 şehit verdi.

Yine AKP'nin yanlış siyaseti yüzünden yüzbinlerce insan göç etti.

Ve bu yanlış siyasetin PKK'ya gözyumması yüzünden ülkede insanlarımız neredeyse can güvenliği kalmadı.

Ama bakan "hamdolsun" diyor...

Durum bu... 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beyaz Saray'dan Ak Saray'a Şok Tavır! Ve Suçlu Bulundu! Bakınız Kimlik Bilgilerini Servis Edenler Kimlermiş... Gaziantep'teki Patlamada SON DURUM! ABD'den ŞOK YPG TEZGAHI !.. EL BAB'TA AĞIR ÇATIŞMA! ŞOK! Aykut Erdoğdu'dan REFERANDUMDA ÜRKÜTÜCÜ SENARYO! Dikkat! İLK ÜÇ SAATTE Hayat Kurtarabilirsiniz! RUS HABER AJANSINDAN KORKUNÇ İDDİA: AKŞENER'E TEHDİT!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ayağa Kalkın! Polisimizi Vurdular!