Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Ocak 2017 ( 37158 görüntülenme )

BAHÇELİ'ye ŞOK!.. İŞTE SONAR'IN SON KAMUOYU MHP ANKETİ...

MHP SEÇMENİ HAYIR'A GİDİYOR

SONAR Araştırma Şirketi müdürü Hakan Bayrakçı, başkanlık sistemini içeren anayasa değişikliği için yapılacak referandumda ekonomideki gidişatın ve Başkanlığa karşı olan MHP’lilerin yürüteceği kampanyanın belirleyici olacağını belirtti. 

Bayrakçı, "Ekonomide sıkıntı devam ederse ve MHP'liler de iyi bir kampanya yapabilirse o zaman ‘hayır'ın ‘evet'i yakalama imkânı olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

MHP SEÇMENİNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU HAYIR DİYECEK
Bayrakçı, MHP yönetimi ile MHP seçmenleri arasında başkanlık konusunda görüş farkı olduğunu ifade ederek "AKP ve MHP ‘evet'i savunsaydı, CHP de tek başına ‘hayır'ı savunsaydı HDP de çekimser olsaydı inandırıcı bir şekilde, o zaman yine başa baş gelebilirlerdi, hayır çıkabilirdi. 

Fakat şimdi CHP ve HDP aynı tarafta, bu ciddi bir koz AKP ve MHP için. Daha doğrusu MHP yönetimi için diyelim. MHP seçmeninin çok büyük çoğunluğu ‘hayır' verecek, onun için fark olur demiyoruz, yoksa fark olurdu" dedi.

SON 1 HAFTA MHP SEÇMENİ 'HAYIR'A YÖNLENİYOR
Bayrakçı, referanduma az bir zaman kala referandum sonucuna ilişkin kesin tahminlerini açıklayacaklarını belirtirken "Şu anda tahminimi sorarsanız havanın son bir haftada biraz değiştiğini görüyorum. 

MHP seçmeni ‘hayır'a yöneliyor. Bunu çevirebilirler mi bilmiyorum, çünkü MHP seçmeni Tayyip Erdoğan refleksiyle yönlenen bir seçmen değil, milliyetçi bir seçmen, ilginç bir seçmen kitlesi. Onları Devlet Bahçeli artık yönlendiremez, onları kiminle toparlamaya çalışırlar, bilemiyorum" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem DUMANLI'dan Garip İtiraf OLAYLAR ARDI ARDINA... SİİRT'te ÇATIŞMA!.. BATMAN'da PATLAMA!.. GÖRÜŞME BİTTİ... TRUMP'DAN ERDOĞAN'A ŞOK HAMLE!.. Nazlı Çelik Terörü Öyle Bir Kınadı ki... ADRESİNİ İYİ BULDU! FLAŞ!.. Emekli General'den AKP'ye KURŞUN GİBİ YANIT! ŞOK!.. IŞİD Silahlarını Bakınız Hangi Ülkeye Yıktılar! ŞOK! CHP'li Vekile SATIRLI SALDIRI! İSTANBUL FESTİVALİNDE AĞIR SKANDAL!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAHÇELİ ve EKİBİNE ŞOK!.. BAKIN TÜRKİYE GÜNDEMİNDEKİ İLK SIRAYA...