MHP Teşkilatlardan Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, eski fotoğraflarının da yer aldığı bir tweeti paylaşarak, şu ifadeleri kullandı;

'PROFESYONELLER GELİNCE...'

“Tosya’da gömleğin ilk düğmesini doğru İliklemenin kıssadan hissesini dinledik. Doğru insanlarla doğru İlkelerle başladık. Ortak aklın kucaklaşmayı çabuklaştırdığını yaşadık. Yokluğun imece ile bereketlendiğini gördük. Yola çıktıklarımızın yerini profesyoneller alınca da…” notunu düştü. Çetin’in bu tweeti Bahçeli’ye yönelik olduğu şeklinde yorumlandı.

ŞEFKAT ÇETİN GÖREVİ NASIL BIRAKTI?


Görevde bulunduğu dönemde Şefkat Çetin ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter ve Bahçeli’nin başdanışmanlarından Abbas Bozyel arasında gerilim yaşanıyordu. Sosyal medya üzerinden karşılıklı mesajlar paylaşılıyordu.

İddialara göre parti içinde devam eden soğuk savaşı Bahçeli bitirdi. Bahçeli, Şefkat Çetin’e MYK’da yer vermedi. Ayrıca MHP teşkilatlarından İYİ Parti’ye büyük geçişlerin yaşanmasında da sorumlu olarak Şefkat Çetin’in gösterildiğini söyleniyor. Kaynak: Şefkat Çetin'den Bahçeli'ye imalı mesaj!

Kaynak: Günboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ