Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 6214 görüntülenme )

CAN ATAKLI YAZDI: BU TEZGAH BOŞA...

CAN ATAKLI: BU KIŞKIRTMA TEZGAHI TUTMAZ

Gazeteci Can Ataklı,
Korkusuz'da bugünkü yazısında yandaşların Adalet yürüyüşüne tepkilerini kaleme alarak, "biat etmekle aklını bozmuş kişilerin tahrik edilmek istendiğini" ve bunun için de önce Bahçeli'ye görev verildiğini öne sürdü.

"Adalet Yürüyüşü Kimi Tahrik Ediyor?" başlıklı yazısında Can Ataklı, Adalet yürüyüşüne herkesten önce Bahçeli'nin tepki gösterdiğini belirterek "Hiç kimse Bahçeli'yi ciddiye almadığı için bu kin ve nefret söylemi hiç yankı bulmadı, herkes gülüp geçti." ifadelerini kullandı. 

İşte Ataklı'nın yazısının o bölümü: 

"BAHÇELİ'YE MİSYON..."

"...Adalet Yürüyüşünden kimse tahrik olmaz elbette ama aklını iktidara biat etmekle bozmuş kesimlerin tahrik edilmek istendiği kesin. Bu görevi önce Devlet Bahçeli'ye verdiler. Herkesten önce çıktı bu büyük yürüyüşe karşı çıkarak “Ya İstanbul'dan da yürüyenler olursa ne yapacaksınız” gibi akla ziyan bir soru sordu. Sanıyorum artık hiç kimse Bahçeli'yi ciddiye almadığı için bu kin ve nefret söylemi hiç yankı bulmadı, herkes gülüp geçti. "

"TOPLUMU KIŞKIRTMAK İSTİYORLAR AMA NAFİLE"

Şimdi tahrik görevini yandaş yalaka kesimler üstlendi. “CHP tahrik ediyor” diyerek birilerini tahrik etmeye çabalıyorlar.Sonuç alırlar mı? Alamazlar aslında. Bu ülkenin insanlarının sağduyusu her zaman güçlü olmuştur, bu saçma sapan haberlere kapılarak tahrik falan olmaz."

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'den AP Koalisyonuna Çok Açık Cevap Cumhurbaşkanlığı makamına saygısızlık Dikkat! Kış Geliyor HDP barajı aşarsa ne olur, bunu hiç düşündünüz mü? MİT, PKK İLE PAZARLIĞI ANKARA'DA YAPMIŞ ! ŞOK! Üniversite'ye ELKONULDU! HANİ PKK GİDİYORDU, HANİ TERÖR BİTİYORDU... Abdüllatif Şener'den ÇARPICI PAYLAŞIM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Rusya'dan Gelen Son Açık ve Ağır Suçlama!