Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 6175 görüntülenme )

CAN ATAKLI YAZDI: BU TEZGAH BOŞA...

CAN ATAKLI: BU KIŞKIRTMA TEZGAHI TUTMAZ

Gazeteci Can Ataklı,
Korkusuz'da bugünkü yazısında yandaşların Adalet yürüyüşüne tepkilerini kaleme alarak, "biat etmekle aklını bozmuş kişilerin tahrik edilmek istendiğini" ve bunun için de önce Bahçeli'ye görev verildiğini öne sürdü.

"Adalet Yürüyüşü Kimi Tahrik Ediyor?" başlıklı yazısında Can Ataklı, Adalet yürüyüşüne herkesten önce Bahçeli'nin tepki gösterdiğini belirterek "Hiç kimse Bahçeli'yi ciddiye almadığı için bu kin ve nefret söylemi hiç yankı bulmadı, herkes gülüp geçti." ifadelerini kullandı. 

İşte Ataklı'nın yazısının o bölümü: 

"BAHÇELİ'YE MİSYON..."

"...Adalet Yürüyüşünden kimse tahrik olmaz elbette ama aklını iktidara biat etmekle bozmuş kesimlerin tahrik edilmek istendiği kesin. Bu görevi önce Devlet Bahçeli'ye verdiler. Herkesten önce çıktı bu büyük yürüyüşe karşı çıkarak “Ya İstanbul'dan da yürüyenler olursa ne yapacaksınız” gibi akla ziyan bir soru sordu. Sanıyorum artık hiç kimse Bahçeli'yi ciddiye almadığı için bu kin ve nefret söylemi hiç yankı bulmadı, herkes gülüp geçti. "

"TOPLUMU KIŞKIRTMAK İSTİYORLAR AMA NAFİLE"

Şimdi tahrik görevini yandaş yalaka kesimler üstlendi. “CHP tahrik ediyor” diyerek birilerini tahrik etmeye çabalıyorlar.Sonuç alırlar mı? Alamazlar aslında. Bu ülkenin insanlarının sağduyusu her zaman güçlü olmuştur, bu saçma sapan haberlere kapılarak tahrik falan olmaz."

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş! Kraliyet Savaş Uçakları Bakınız Nereyi Vurmuş! FLAŞ! Giresun'da Halk Ayaklandı! BAKAN'dan BANKALARA İLGİNÇ MESAJ!.. Jet Fadıl İçin Bakanlık Raporu Savaş fiilen başladı Dikkat!.. METEOROLOJİ UYARIYOR... Erdoğan – Gül Görüşmesinde Neler Konuşuldu? Kürt Kartıyla Büyük Tuzak!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Biz Olmasak HDP %5'i Zor Alırdı