Deneyimli gazeteci ve FOX Ana Haber'in sunucusu Fatih Portakal, MHP lideri Bahçeli'nin son açıklamalarını okuduktan sonra ilk aklına gelenleri maddeler halinde açıkladı. Portakal, "1-bence kaybedilen bütün il ilçe belde #AKP/MHP arasında paylaşılsın" diyerek tepki gösterdi.

Fatih Portakal, MHP lideri Bahçeli’nin son açıklamaları hakkında sosyal medyan hesabında yorum yaptı. Bahçeli’nin yerel seçimlerle ilgili yaptığı açıklamalara yanıt veren ünlü sunucu, yapılan açıklamanın yersizliği vurgulamak için şu ifadeleri kullandı;

‘BÜTÜN BELEDİYELERİ OLDU OLACAK AKP/MHP ARALARINDA PAYLAŞSIN’


“ #Bahçeli'nin açıklamalarını okuduktan sonra ilk aklıma gelenler: 1-bence kaybedilen bütün il ilçe belde #AKP/MHP arasında paylaşılsın. 2-seçim yapalım ama muhalefet girmesin 3-seçimde bundan böyle açık oy ve gizli tasnif metodunu uygulayalım. Yaşasın demokrasi!!!” diyerek Bahçeli’ye tepki gösterdi.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada "CHP'nin İstanbul adayının 'mazbata' diye tutturması akla ziyandır. Hiç kimse sokaklardan medet ummasın, kaos şakşakçılığına soyunmasın bedeli hakikaten çok ağır olur" ifadelerini kullandı. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

‘SANDIK GÖREVLİLERİNİN MAKSAT VE NİYETLERİ DEŞİFRE EİDLMELİ’

— Sandık başındaki görevlilerin maksatları, neye ve kimlere hizmet ettikleri mutlaka deşifre edilmeli. FETÖ'cüleri, PKK'lıları arkasına alıp siyasi dolandırıcılığa sapanlar milletimizin sabrını test etmesinler.
— Hiç kimse sokaklardan medet ummasın, kaos şakşakçılığına soyunmasın. Emel ve hedef sahiplerini uyarıyorum, bedeli çok ağır olur.” Diyerek şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

Kaynak: Sputnik News/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ