Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2525 görüntülenme )

Bahçeli Şaşırdı; VER BİLAL'i!

Bir ülke ve bir ulusun kaderi söz konusu iken...
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yol haritasını belirlemede seçim sonrası gerçekleştirdiği üç kritik toplantının sonuncusunu dün il ve belediye başkanları ile yaptı.
Basına kapalı olarak düzenlenen toplantıda edinilen bilgiye göre Bahçeli şunları kaydetti:
Görüşmelere kapalı değiliz. Değişik alternatifler var. Bu koalisyon alternatifleri olmazsa erken seçim kaçınılmaz hale gelir. En yakın olabilecek tarih ise 15 Kasım’dır. AKP-MHP koalisyonu olur ama şartlarımız var. Bunları yok sayamayız. Ülkücü kıyımı önlemek için hükümet olmamızı isteyenler var ama bunun için ilkelerimizden vazgeçmemiz söz konusu değil, şartlarımızdan vazgeçmeyiz.
AKP ile koalisyon kurmamızı istiyorlar. 17-25 Aralık yolsuzluk olaylarını nereye koyacağız. Meydanlar hırsızlardan hesap soracağız dedi. Her bir oyun vicdani sorumluluğu var diye halka seslendik. Öteki dünyada hesabı sorulur dedik. Hırsızları nereye koyacağız?
Gece yarısı torba kanunlarla kimler zengin edildi, bunlardan hesap sorulmayacak mı? 17-25 yolsuzluk soruşturmasına ilişkin hassasiyetlerimiz belli. Operasyonun üstü örtülmeye çalışılıyor. Bunu gözardı edemeyiz. Ucu nereye dayanırsa dayansın oraya gider.
“VER BİLAL’İ AL İKTİDARI”

TÜRGEV’e yapılan bağışları verilen ayrıcalıkları ne yapacağız? Bilal’in içinde olacağı sıfırlanan paraların hesabını sormayacak mıyız? Bu sürecin bir tarafında Bilal var. Versin Bilal’i alsın iktidarı.
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP Usulü Açılıştan İşte Geriye Kalan! Rusya Duyurdu! Sandıkların Yüzde 90'ı Açıldı, HDP Barajı Geçti Dolarda SON DURUM! Şehitlerimizin Katillerine hesap sormaz isek, PKK Dağlıca'ya yine saldırır! ŞOK! Fransa'dan SON TANGO! FLAŞ! Ahmet Altan İle Mehmet Altan Gözaltına Alındı! Bingöl'den Acı Haber, 1 Askerimiz Şehit Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Putin'den Türkiye Açıklaması