Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Eylül 2017 ( 4044 görüntülenme )

BAHÇELİ'NİN BAŞDANIŞMANI AÇIKLADI... MHP'DE SÜRPRİZ!..

Metin Özkan: MHP SÜRPRİZ YAPACAK


Bahçeli'nin başdanışmanı ve gazeteci Metin Özkan, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili Habertürk'te Didem Arslan'ın sorularını yanıtladı.

Özkan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

2019 YILI UNUTULMAYACAK GELİŞMELERE GEBE

"2019 yılında seçimlerde en çok damgası vuran parti, Milliyetçi Hareket Partisi olacak. Bugün MHP ile uğraşanlar, 2019'da nasıl bir parti olacağını görecekler. Şimdiden herkese söylüyorum, peşin hükümlü olmasınlar, peşin konuşmasınlar. Çünkü 2018-2019 yılı Türk siyasetinde unutulmayacak gelişmelere gebe bir vaziyettedir. Hep birlikte bekleyeceğiz göreceğiz. Neler olacağını buradan çok da söylemek istemiyorum. "

MHP SÜRPRİZ YAPACAK

"Buna Milliyetçi Hareket Partisi'nin yetkili organları karar verecektir ama galiba herkesin 2018'in 2. yarısını beklemesi gerekecek. Ne olduğunu söylersek, sürprizin adı kaçar. Sürprizin sürprizliği bozulur. 2019'a daha çok var. "

2019'DA DA DESTEK DEVAM EDECEK

"15 Temmuz sonrası oluşturulmuş hedefte milli duruş, Türkiye'nin beka sorunu devam ettiğini müddetçe devam edecektir diye söyleyeyim bari özetle. "

Kaynak: yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT!.. PASAPORT BAŞVURUSU YAPACAKLARA ÖNEMLİ UYARI!.. Bir TÜRK DEVİ DAHA! TÜSİAD'DAN HÜKÜMET'E OHAL UYARISI... FLAŞ!.. Ankara Emniyeti'nde KÖKTEN DEĞİŞİKLİK! HER EVE BİR OTOMATİK TÜFEK DİYEN SARAY ARŞİVCİSİNDEN KÜSTAH YANIT!.. ERZURUM'DA KORKUTAN DEPREM! VAY BE!.. HATAY'DA PKK İYİ YERLEŞMİŞ! SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN BU 6 BESİNDEN UZAK DURUN!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çin'den ABD'ye Büyük GÖZDAĞI!