MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan üç gün içinde iki farklı Ozan Ceyhun çıkışı gelmesi dikkat çekti. Atama kararına tepki gösteren Enginyurt, grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli’nin “Herkes işine baksın” sözlerinin ardından “Son sözü hep lider Devlet Bahçeli söyler” dedi.

‘BAHÇELİ HERKES İŞİNE BAKSIN DEDİ
Ülkücü Mustafa Erol’un katili Ozan Ceyhun’un büyükelçi olarak atanmasına tepkiler devam ederken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise “Kimseden öğrenecek bir şeyimiz yok, herkes işine baksın” diyerek tartışmaların dışında kaldı.

‘MHP’Lİ VEKİLİN TAVRI DEĞİŞTİ

Öte yandan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un, Bahçeli’nin tutumuyla tavır değiştirmesi dikkat çekti. Şöyle ki atama kararına "Ozan Ceyhun; Alman vatandaşı, Ermeni yasa tasarısının mimarı, Azılı bir Komünist, Davasını satan dönek, TÜRK ve TÜRKİYE düşmanı, ÜLKÜCÜ KATİLİ. ALLAH AŞKINA!! ADAM MI BULAMADINIZ VİYANAYA BÜYÜKELÇİ YAPACAK?" sözleriyle tepki gösteren Enginyurt, Bahçeli’nin sözlerinin ardından yeni bir mesaj yayınladı.

‘SON SÖZÜ BAHÇELİ SÖYLER’

MHP’li Enginyurt, Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı konuşmanın ardından, Bahçeli ile çekindiği fotoğrafa da yer verdiği paylaşımında "Sayın Genel Başkanımızın söylediği her söz,bizim için rehber niteliği taşır. Biz de son sözü hep LİDER DEVLET BAHÇELİ söyler. Yan taraftan gazel okuyanlara itibar etmediğimiz gibi, adam yerine de koymayız" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ