6608 görüntülenme20 Nisan 2019
Fehmi Koru; son yazısında, AKP'nin 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehirleri kaybetmesinden MHP'yi sorumlu tutmuştu.MHP lideri Bahçeli, kripto FETÖ'cü Koru'nun yazdıklarına yanıt verdi. Bahçeli "FETÖ'nün Fehmi'si, Pensilvanya'nun Koru'su, 15 Temmuz'un intikamını almak için sıraya girmiştir.Bu şahsın elini kolunu sallayarak dolaşıyor olması hayrettir." dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Antalya’da partisinin belediye ve il başkanlarıyla buluştu. Toplantıda seçim sürecine dair çarpıcı tespitlerde bulunan Bahçeli, kripto FETÖ’cü Fehmi Koru’nun, Cumhur İttifakı’nı yönelik kaleme aldığı sözde analizine de değindi. Fehmi Koru gibi kripto FETÖ’cülerin, maskelerinin düştüğünü hatırlatan MHP lideri Koru hakkında şu ifadeleri kullandı;

‘BU ŞAHIS NASIL ELİNİ KOLUNU SALLAYIP DOLAŞIYOR’

“Biz bunların alayını tanıyoruz. Ne yapmak istediklerini az çok biliyoruz. FETÖ’nün Fehmi’si, Pensilvanya’nun Koru’su, 15 Temmuz’un intikamını almak için sıraya girmiştir. Bu şahsın elini kolunu sallayarak dolaşıyor olması hayrettir. Pensilvanya’nın korosunun eski gazeteci kadrosundan olan melun şahıs, MHP’nin, AK Parti’nin altını oyduğunu ifade etmiştir. AK Parti’nin daha az zararlı bir müttefik bulmasını utanmadan sıkılmadan önermiştir.”

‘BU ŞAHSIN GEÇMİŞİNDEN UTANMASI VAR MIDIR’

“ MHP, TBMM’de denge ve denetleme görevi yapmaktadır. Bu çürük yumurta, bu husumet odağı hangi hakla bunları söyleyebilmektedir? Karanlık dönemlerin kalemşörü olan bu şahsın geçmişinden utanması var mıdır? FETÖ’nün Koru’su kime hangi mesajları veriyor?” diyerek Fehmi Koru’ya sert tepki göçterdi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ