Genel
13 Eylül 2018 ( 597 görüntülenme )

'ZALİM ESAD' AÇIKLAMASI!

MHP Lideri Devlet Bahçeli "İdlib, günden güne kanayan kanadıkça kangrene dönüşen derin bir yara halini almıştır" dedi. 


'ZALİM ESAD'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yusuf Nazik’in yakalanmasına ilişkin, “Reyhanlı’da bombalı saldırıyla katledilen 53 vatandaşın azmettiricisinin zalim Esad olduğu belirginleşmiştir” diye konuştu.

Bahçeli mesajında "Bölgesel ve küresel senaristler ayaklarını denk alsınlar, ayranımızı daha fazla kabartmasınlar, sırtımıza kurban kesmeye kalkmasınlar, sabrımızı yanlışa yormasınlar, sağ duyumuzu ve vakarımızı ürkeklik sanmasınlar, sinir uçlarımıza ısrarla basmasınlar" ifadelerini kullandı.

'NAMERTLERE DÜNYAYI DAR EDERİZ'

Bahçeli, “Tanklarıyla, toplarıyla, uçaklarıyla eğer tekrar üzerimize gelirlerse bir kez daha 15 Temmuz benzeri işgal ve ihanete kalkışırlarsa and olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sarar, okunan selaları duya duya son kanımıza son canımıza kadar bu aziz vatanı yine korur yine namertlere dünyayı dar ederiz” dedi. Bahçeli sözlerini şu şekilde sürdürdü: 

'BU VATAN EŞANTİYON DEĞİL'

“Türkiye’yi kundaklamak, haysiyet ve hassasiyetlerini kurcalamak için fırsat kollayan mihraklar unutmasınlar ki, ne verilecek ilimiz, ne teslim edilecek toprağımız ne de çizilecek sınırımız ne de vazgeçecek tek bir insanımız vardır. Bu vatan, eşantiyon ürünü, teselli ikramiyesi, bağış, lütuf, ikram veya ihsan değildir.”

İDLİB AÇIKLAMASI

Bahçeli, “İdlib, günden güne kanayan kanadıkça kangrene dönüşen derin bir yara halini almıştır.” dedi.

kaynak:sözcü/AA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ