Reklamlar
Anasayfa » Haber
02 Eylül 2017 ( 254 görüntülenme )

BAHÇELİ'DEN KÖR NİKO AÇIKLAMASI

BAHÇELİ: "KÖR NİKO... TİKO..."

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. 

Sosyal medyada tartışılan 'Kör Niko' benzetmesine açıklık getiren Bahçeli, "Kör Niko Türkiye gündeminin önüne geçti, ben de ona yanıyorum" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sözlerinin satır başları şöyle:

Kör Niko benzetmesiyle ilgili soruyu ise şöyle yanıtladı: 

“KÖR TİKO”

"Türkiye'de içki yasağı yoktur. Türkiye'de herkes her yerde içki alabilir. İstanbul'da da çok sayıda tarihi meyhaneler vardır. Bunlardan birisi de Kör Tiko'dur… Niko’dur. Burada dilimin sürtüşmesi Niko'nun nerede olduğunu bilmemezlikten kaynaklanıyor. Cumhuriyet gazetesine bir sürpriz yapayım dedim. Niko ile alakam olmadığını görmüş olurlar. Ama bazı çevreler saat 6'dan sonra rakı burcuna girmiş olduklarından nereden kimin olduğunu hepimizden iyi bilirler."

‘KÖR NİKO TÜRKİYE GÜNDEMİNİN ÖNÜNE GEÇTİ’

"Bir şey not olarak düşmek istiyoruz meyhaneyi akşam mekan tutanlar orada sazlı sözlü eğlenceye girebilirler koro halinde ve solo halinde şarkılar okunabilir. Bazı ticaret erbapları meyhane şarkılarının da CD'sini yapmış olabilirler. Onunla bizim söylediklerimizi karıştırmamak lazım. Kör Niko Türkiye gündeminin önünde geçti ben de ona yanıyorum."

"AYIKLANMIŞ VEYA AYRILMIŞ OLANLARIN YOLU"

Devlet Bahçeli MHP’nin bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada MHP’den ayrılarak kurulan yeni partiye ilişkin de konuştu. Bahçeli yeni oluşumu ‘ayıklananlar’ diye nitelendirerek ‘Ayrılmış veya ayıklanmış olanların yolu onların işidir” diye konuştu.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay Başkanlığı'ndan SURİYE AÇIKLAMASI! ŞOK! Salih Müslim'den AĞIR KÜSTAHLIK! FLAŞ!.. ERDOĞDU HALK ARENASINDA NOKTAYI KOYDU... SALONDA TUFAN!.. Alman İstihbaratından Referandum Uyarısı! YENİ DEVLET Kurduk dediler... ÖZDAĞ BOMBA GİBİ PATLADI, TEPKİ BÜYÜK! Bu FATURA ORTALIĞI KARIŞTIRDI! YÖK'ten SIĞINMACILARA BÜYÜK KIYAK!.. TANTAN'DAN HÜKÜMETE DİKKAT ÇEKİCİ UYARI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK İddiası İLÇEYİ AYAĞA KALDIRDI!