Politika
02 Eylül 2017 ( 297 görüntülenme )

BAHÇELİ'DEN KÖR NİKO AÇIKLAMASI

BAHÇELİ: "KÖR NİKO... TİKO..."

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. 

Sosyal medyada tartışılan 'Kör Niko' benzetmesine açıklık getiren Bahçeli, "Kör Niko Türkiye gündeminin önüne geçti, ben de ona yanıyorum" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sözlerinin satır başları şöyle:

Kör Niko benzetmesiyle ilgili soruyu ise şöyle yanıtladı: 

“KÖR TİKO”

"Türkiye'de içki yasağı yoktur. Türkiye'de herkes her yerde içki alabilir. İstanbul'da da çok sayıda tarihi meyhaneler vardır. Bunlardan birisi de Kör Tiko'dur… Niko’dur. Burada dilimin sürtüşmesi Niko'nun nerede olduğunu bilmemezlikten kaynaklanıyor. Cumhuriyet gazetesine bir sürpriz yapayım dedim. Niko ile alakam olmadığını görmüş olurlar. Ama bazı çevreler saat 6'dan sonra rakı burcuna girmiş olduklarından nereden kimin olduğunu hepimizden iyi bilirler."

‘KÖR NİKO TÜRKİYE GÜNDEMİNİN ÖNÜNE GEÇTİ’

"Bir şey not olarak düşmek istiyoruz meyhaneyi akşam mekan tutanlar orada sazlı sözlü eğlenceye girebilirler koro halinde ve solo halinde şarkılar okunabilir. Bazı ticaret erbapları meyhane şarkılarının da CD'sini yapmış olabilirler. Onunla bizim söylediklerimizi karıştırmamak lazım. Kör Niko Türkiye gündeminin önünde geçti ben de ona yanıyorum."

"AYIKLANMIŞ VEYA AYRILMIŞ OLANLARIN YOLU"

Devlet Bahçeli MHP’nin bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada MHP’den ayrılarak kurulan yeni partiye ilişkin de konuştu. Bahçeli yeni oluşumu ‘ayıklananlar’ diye nitelendirerek ‘Ayrılmış veya ayıklanmış olanların yolu onların işidir” diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ