Genel
04 Aralık 2018 ( 3369 görüntülenme )

Bahçeli konuştu!.. 'CHP GENEL BAŞKANI KAYIP'

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hedefin ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu vardı. Kılıçdaroğlu'nun Almanya temaslarına değinen Bahçeli;

'CHP GENEL BAŞKANI KAYIP'

"Alman İçişleri Bakanlığı İslam konferansı düzenleme hakkını nereden bulmuştur. Almanya'yı ziyarete giden Kılıçdaroğlu, PKK'lılar ve FETÖ'cülerden fırsat bulup fotoğraf karelerinden çıkıp konferansta konuşma fırsat bulamamıştır. Sayın Kılıçdaroğlu ya nereye savrulduğunu bilmiyor ya da tutsak alındığından sesi çıkmıyor, çıkamıyor. Her iki durumda da CHP'nin Genel Başkanı kayıptır, karanlıktadır." dedi.


Yerel seçimlere yaklaşırken AKP ile ittifak hakkında açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İki saygıdeğer yönetici çalışmalarını devam ettirmektedir. Önemli adımlar atılmıştır ve verimlidir" dedi. Bahçeli şöyle devam etti:

'BİZ HAZIRIZ'

"İki saygı değer yönetici çalışmalarını devam ettirmektedir. Önemli adımlar atılmıştır ve verimlidir. Cumhurbaşkanımızın Türkiye'ye dönüşüyle birlikte, kendi incelemelerini yaptıktan sonra görüşme istekleri olursa biz hazırız. Şu anki çalışma 30 büyük şehrin belediye başkanı ve onun alt yapısını oluşturan belediyeler üzerinde yoğunlaşmaktadır. 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmakta. Partizanca değil akıllıca bir yol izlenmektedir.  Zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir." 

'PAZARLIK SEBZE PAZARINDA OLUR''

Bahçeli, AK Parti'den Meclis Başkanlığı'nın istendiği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine de, "Her defasında söylüyorum, MHP'de pazarlık söz konusu olmaz. Partimizin karşısında bir pazar vardır, her türlü sebze orada mevcuttur ve dileyen alıp satabilir. Ama bizim partimizde böyle şey olmaz... Meclis Başkanı henüz var..." şeklinde konuştu.

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ