Politika
11 Mayıs 2019 ( 1261 görüntülenme )

Bahçeli'den Çok Ağır İTHAM!..

MHP lideri Devlet Bahçeli İstanbul'da iftar programında açıklamalarda bulundu. Bahçeli "İstanbul şaibesiz, şüphesiz iradeyle yükselmeli" ifadelerini kullandı. Bahçeli, "İstanbul şaibesiz, şüphesiz iradeyle yükselmeli. İstanbul tertemiz vicdanlara emanet edilmelidir" dedi.

İSTANBUL BOYUNDURUK ALTINA…

Bahçeli, "Türk milletinin gururu, gıpta edilecek kıymeti olan İstanbul boyunduruk altına nasıl girecektir? İstanbul'un kaderi, terör örgütlerinin, yani haçlı yedeklerinin tasallutuna nasıl havale edilecektir?" ifadelerini kullandı. MHP Genel Başkanı Bahçeli, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

‘PKK'LI CANİLER İMAMOĞLU'NU ÖVÜYORLAR’

"Kandil çetesi, Pensilvanya şebekesi nasıl olup da İstanbul'da söz geçirecekler, büyükşehir belediye başkanlığı seçimini hangi yetkiye dayanarak etkileyebileceklerdir? Bin yıllık kardeşliğimizin celladı, milli varlığımızın düşmanı bu hıyanet ortaklarına inanan, umut bağlayan vicdan sahibi tek bir insanımız olabilecek midir? İstanbul, böylesi bir zillete onay verebilir mi?”

"YERİN DİBİNE BATSIN SİZİN GÜZELİNİZ"

Terör örgütleri 'demokratik güç birliği'nden bahsediyor. PKK'lı caniler, devamlı açıklamalar yapıp Ekrem İmamoğlu'nu övüyorlar, ağız birliği etmişler CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayına destek mesajları paylaşıyorlar. Neymiş, çok güzel şeyler olacakmış. Yerin dibine batsın sizin güzeliniz" diyerek Ekrem İmamoğlu’nun ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ şeklindeki sloganını eleştirdi ve İmamoğlu’nu çok ağır itham etti.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ